Pārvietojamie fotoradari - arī mūsu novadā 7

Šonedēļ vairāki autovadītāji ziņo, ka ir novērojuši fotoradarus apkalpojošās firmas rosīšanos mūsu novadā. Vadītāji stāstīja, ka pārvietojamie fotoradari manīti gan Velēnā, gan aiz Tirzas upes tilta uz velēnas pusi, gan arī uz Gulbenes - Balvu šosejas pie Kazupītes, tie esot manīti arī Balvu novadā.

Satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors Kārlis Kārkliņš laikrakstam stāsta, ka "Vitronic Baltica" pārstāvji šobrīd ir uzsākuši arī mūsu novadā pārbaudīt iespējamās vietas, kur varētu uzstādīt fotoradarus. Vietās, kuras viņi testē, tiek uzstādīti pārvietojamie fotoradari un, protams, tiek veikta arī ātruma kontrole, tādējādi tiek fiksētas visas automašīnas, kas braucot garām, pārsniedz atļauto ātrumu.

 

K.Kārkliņš norāda, ka sākotnēji fotoradaru firmas pārstāvji orientēsies uz vietām, kuras arī Valsts policijas mājas lapā internetā publicētajā kartē ir atzīmētas kā iespējamās fotoradaru atrašanās vietas, taču, protams, tikpat labi viņi var izmēģināt arī citas vietas.

 

"Pašreiz stacionārie radari mūsu novadā vēl nav nekur izvietoti, taču, iespējams, uz rudeni tas jau varētu notikt. Ap Rīgu tie jau būs izvietoti un pamazām virzīsies arī uz citām Latvijas vietām," saka K.Kārkliņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

policists

...nav ko pārdzīvot , var braukt dzēris, bet galvenais ātrumu nepārsniegt....:))

pirms 8 gadiem, 2012.06.15 14:04

hi...

zizlīt, ja es pārkāpšu noteikumus, tad attiecīgi saņemšu sodu un būšu to pelnījusi. bet vispār - noteikumus un ātrumu ierobežojumu cenšos ievērot... toties ir bijis pietiekoši daudz "blondīņu" gan sieviešu, gan vīriešu, kas savas "izcilās mākas braukt" dēļ ir izraisījuši avārijas situācijas!

pirms 8 gadiem, 2012.06.14 22:37

J'anis

Fotoradarus nepiecie'sams izlikt pie lauku skol'am, kur ir ce'la z'imes ar 'atruma ierobe'zojumu, kuras tiek ignor'etas.

pirms 8 gadiem, 2012.06.13 23:58

zizlis

nu pareizais (hi), cerams ka tu nekad noteikumus neparkāp, bet ja pārkāpsi tad tevi gaidīs :))

pirms 8 gadiem, 2012.06.13 23:55

hi...

sen jau tiem radariem bija jābūt izliktiem. un nekādus brīdinājumus pirms radaru atrašanās vietas - noteikumi ir noteikumi un tie ir jāievēro visu laiku, nevis tikai tad, kad kāds ir pabrīdinājis, ka priekšā ir policija vai fotoradars!!!

pirms 8 gadiem, 2012.06.13 22:24

ussr

broļi latgaļi iedzers un uzkodīs radarus :)

pirms 8 gadiem, 2012.06.13 20:05

Vietējās ziņas