Pasākumu netrūks arī turpmāk

Līdz gadu mijai atlicis tikai mēnesis, bet Gulbenes kultūras centra darbinieki jau šobrīd plāno pasākumus nākamajam gadam.

"Kultūras centrā nenotiek tikai koncerti un teātra izrādes, bet arī dažādi konkursi - skates, kuros savas prasmes demonstrē dažādu paaudžu mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi. Organizējam arī dažādus svētku pasākumus," stāsta Gulbenes kultūras centra direktora vietniece mākslinieciskajos jautājumos Ineta Meldere.

 

Pasākumi ir saplānoti arī šim mēnesim. Piemēram, 12.decembra pēcpusdienā centrālajā skvērā tiks iedegta lielā pilsētas egle. Tradicionālibūs arī koncerts, kurā uzstāsies deju kopa "Jukums" no Alūksnes, kā arī pirmā televīzijas šova "Dziedošās ģimenes" dalībnieki Eglīšu ģimene. Ziemassvētku koncertu sarūpējusi jauniešu deju kopa "Zelta Rūsiņš". Gada pašā nogalē muzicēs grupa "Otra puse" kopā ar kultūras centra popgrupām "Pipari" un "Ledenes".

 

"Tas būs labdarības koncerts, kurā piedalīties esam aicinājuši arī popgrupu "Mākoņi"," stāsta direktora vietniece.

 

Arī jauniešu centrs "Bāze" janvārī sava pasākuma "Gada atsitiens" organizēšanai izvēlējies kultūras centru. Tiek domāts arī par Valentīndienas pasākumu. Ar nepacietību tiek gaidīta konkursa "Mis un Misters Gulbene" norise.

 

"Pavasaris kultūras centrā iezīmēsies ar novada mazo vokālistu konkursu "Cālis". Uz 20 dejā vadītiem darba gadiem atskatīsies deju kopa "Apinītis". Notiks arī koru skate - sadziedāšanās. Maijā interesi teātra mākslas cienītājos raisīs teātru festivāls "Hepenings". Būs arī tradicionālie Gulbenes Pilsētas un Amatnieku svētki. Zināms, ka februārī ciemos aicināsim arī Valmieras Drāmas teātri. Iecerēti arī vēl citi pasākumi, par kuriem vēl diskutējam. To gan varam apsolīt, ka būs krāšņi koncerti," piebilst I.Meldere.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas