Pasaulē nāk četri bērniņi 3

Aizvadītā gada pēdējā nedēļā Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības dzemdību nodaļā Balvos ir piedzimuši četri mazuļi, no tiem trīs zēni un viena meitene. Trīs mazuļi piedzimuši balvenietēm un viens - gulbenietei. Par to "Dzirksteli" informē Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības valdes locekle Alīda Vāne.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

X

Jā, varu piekrist- šis ārsts ir ļoti nepatīkams un ož pēc alkohola. Tiešām dīvaini, ka tādam ļauj strādāt slimnīcā

pirms 8 gadiem, 2012.11.22 18:48

Eva

Viss jau būtu labi, bērniņi piedzima tas tiešām liels prieks, bet, kas notiks,kad kādai dzemdētājai gadīsies taisīt Balvu slimnīcā ķeizargriezienu un narkozi dos dakters Ignatovs kā parasti pamatīgā skurbulī?
Zinoša ir arī Vānes kundze. Gulbenes mediķus Ignatovs izzobo, pa palātām staigā virsdrēbēs.Aizbildināties,ka nav anesteziologu? Kurš sevi cienošs ārsts gribēs strādāt kopā ar dzērāju? Pacienti baidās sūdzēties,jo saka, ka var gadīties atkal ārstēties slimnīcā un baidās no atriebības, bet cik ilgi tas turpināsies? Jālūdz talkā Tautas balss, lai taču reiz nofilmē šo kungu,kas nav cienīgs nest ārsta vārdu. Vānes kundze Dzirkstelē raksta, ka, ārsti nav pasargāti no ķengām, bet,kas pasargās slimniekus no ārsta,kurš staigā darba laikā alkohola reibumā pa palātām un reanimācijas nodaļu? varbūt tomēr vajadzētu par to aizdomāties.
Vai tiešām jāgaida kamēr notiek kāda nelaime?

pirms 9 gadiem, 2012.01.11 23:18

Vietējās ziņas