Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašiem sava kūku bode 19

Bijušās noliktavas telpās Gulbenē, Rīgas ielā, kas ir Daukstu pagasta Veismaņu ģimenes īpašums, durvis ver konditorejas izstrādājumu ražotne - kūku bode "Gardums". Tajā pircēji var iegādāties mājražojumus no dabiskām izejvielām.

"Kūkas sāku cep savās mājās. Pieprasījums pēc tām kļuva arvien lielāks. Biju bezdarbniece, tāpēc izlēmu, ka pašai ir kaut kas jādara. Ceru, ka arī jaunajā ražotnē kūkas būs tādas pašas kā mājās ceptas, jo, gatavojot dažādus konditorejas izstrādājumus, izmantosim tikai dabiskās izejvielas. Esam gatavi sadarboties arī ar vietējiem ražotājiem. Es neesmu profesionāla kūku cepēja, bet, ja cilvēks vēlas, visu var iemācīties. Galvenais, es būšu pati sev saimniece," saka Inese Veismane.  

I.Veismane stāsta, ka tiks ceptas ne tikai saldās, bet arī sāļās kūkas, dažāda lieluma groziņi ar dažādu pildījumu un citi gardumi. Ir iecere apmeklētājiem piedāvāt arī mājās gatavotu saldējumu.

 

"Pie mums kūkas, kā arī citus kārumus varēs arī pasūtīt iepriekš, jo tā ir garantija, ka pasūtījums tiks izpildīts. Ļoti ceram, ka cilvēkiem mūsu produkcija garšos, jo tiks izmantotas dabiskās izejvielas, piemēram, sviests, milti, cukurs, olas. Arī tad, ja cilvēkam kaut kas ļoti garšo, bet mēs to vēl neražojam, esam gatavi uzklausīt viņa vēlmes," saka Inese.

 

Arī ievārījumus Inese pagājušajā vasarā ir sagatavojusi pati. Viņa pieļauj, ka līdz jaunajai ogu ražai to varētu nepietikt, bet tad tiks izmantotas saldētās meža un dārza ogas. Arī tās uzņēmuma īpašniece ir sasaldējusi lielā daudzumā.

 

Inese pati ir iekārtojusi visas telpas, lai gan sākotnēji gribējusi aicināt talkā dizaineri, tomēr izmaksas bijušas tik lielas, ka viņa visu uzņēmusies īstenot pati. Inese pati pēc saviem ieskatiem iegādājusies arī virtuves iekārtas.

 

Lielu darbu ražotnes tapšanā ieguldījis Ineses vīrs Ivars, kurš pats savām rokām remontējis telpas, tās pārvēršot līdz nepazīšanai. "Tāpēc, ka mēs paši visu pārveidojām un iekārtojām, pagāja tik ilgs laiks, lai gan uzņēmumu SIA "Gardums" nodibināju jau 2010.gada maijā. Daudz laika prasīja arī dažādu dokumentu sakārtošana," stāsta vadītāja.

 

Ražotnes izveidei Inese ņēmusi aizdevumu atbalsta programmā "Altum", kas ir "Hipotēku un zemes bankas" struktūrvienība. Aizdevumu programma veicina mikro, mazo un vidējo uzņēmumu attīstību. Šajā programmā ir grants, kas tiek dāvināts un nav jāatmaksā. Apkures ierīkošanai un telpu remontam īpašnieki ieguldījuši paši savus līdzekļus.

 

"Pluss ir tas, ka mums nav jāmaksā par telpu īri. Protams, darbiniekiem būs jāmaksā alga, jāatlīdzina kredīts, jānorēķinās par siltumu un elektroenerģiju, tāpēc būs vajadzīga liela nauda," rēķina I.Veismane.

 

Ēkas otrajā stāvā viņa iecerējusi ierīkot lielu banketa zāli.

Pievieno komentāru

Komentāri 19

Robert William

¿Has pensado en conseguir un prestamista legítimo donde normalmente se le
gustaría volver a invertir mucho después de dividendos? Toma esta vida financiera
ofrecer y dar a su negocio, la educación, los hogares y la construcción de un ascensor.
$ 5.000 a $ 200,0000,000, con un máximo de 30 años en un 3%. contáctenos
con la siguiente información para que podamos proceder. .

1. Nombres completos: 2. Dirección de contacto: 3. Monto del préstamo necesario: 4. Duración de la
loan.5. Número de teléfono directo: 6. Propósito del préstamo: 7.Age: 8.Sex: 9.Monthly Ingresos: Enviar todos
aplicación de este mail: afhcoloanservices@yahoo.in O afhcoloanservices001@gmail.com

Sr. Robert William,
Préstamo / proveedores de servicios financieros.
© 2013.

pirms 7 gadiem, 2013.03.12 15:54

Jack Morrison

Do you need a loan ? we offer loan at 3% interest rate. if yes then contact us
with your name,your country, loan amount needed,loan duration,monthly income,
your valid cell phone number to via Email:advantageloanfirm@gmail.com

Regards,
Mr Jack Morrison,

pirms 7 gadiem, 2013.02.09 14:55

Kintija

Bieži eju uz šo bodīti un varu teikt, super, nogaršoju vienu no pašceptajām kūkāk, tiešām, kā mājās cepta, tieši tas treknais garnējums, kā pamatā ir sviests, rada sajūtu, ka būtu cepta mājās :)) Vēl sīkākus konditorejas izstrādājumiņus nogaršoju, kā ''Vecrīgas'' un vēl, mm, ''Vecrīgās'' krēms nežēlots. :) Super, lai veicas! :)

pirms 8 gadiem, 2012.03.28 17:30

neesmu gan sajūsma par šo veikalu. Nesajutu dabīgas vielas . kā reklāmā.

pirms 8 gadiem, 2012.01.04 18:37

WW

Piedodiet, ka neesmu pilnībā vienisprāt ar pozitīvajiem komentāriem. Devos uz šo bodīti vispozitīvāko emociju vadīta, bet bija diezgan liela vilšanās. Varbūt man tajā dienā nepaveicās. Kūkas, groziņi jācep kvalitatīvi, garnējumi pārtrekni, bez garšas niansēm. Ceru, ka cilvēki iestrādāsies,meklēs un atradīsīs labus risinājumus. Ja nē, tad ilgs mūžs šai bodītei nebūs. Taču novēlu kļūt par labāko konditorijas bodīti- kafejnīcu Gulbenē.

pirms 8 gadiem, 2012.01.01 17:16

Tieveetaja

Klaaruci ! Laba jau nevajaga daudz ! :)) Patikami, ka jaukā vidē var nobaudit super gardu kūciņu, pašgatavotu saldējumu un svaigi spiestas sulas ! Lai veicas saimniecei un saņematies čīkstuļi, Jums arī ir iespēja radīt mūsu pilsētā ko labu !!

pirms 8 gadiem, 2011.12.30 19:41

laba ziņa

Malači Inese un Ivars!
Ivara zelta rokas remontējis telpas, tās pārvēršot līdz nepazīšanai.
Inese no 2010.gada maija cīnījās ar biroktrātiju un papīru sakārtošanu.
Uzņēmums SIA "Gardums" ļoooti atbilst Jūsu GARŠĪGAJAI produkcijai!
Lai Jums veiksme un daudz pircēju 2012.gadā!

pirms 8 gadiem, 2011.12.28 21:47

Gardi

Ļoti garšīģas, noprovējām jau arī atvēršnas dienā! Lai veicas!

pirms 8 gadiem, 2011.12.28 21:12

klaarucis

Lai veicas jaukajai Inesītei!
Kūkas ir super garšīgas - vienīgais mīnuss- kolorijas, tie mazie nelietīgie zvēriņi, kas pa nakti samazina apģērbu! :)))
Varbūt padomā par kādu jogurta torti...

pirms 8 gadiem, 2011.12.28 15:12

dzintra

Patiess prieks par Inesīti.Manas Ģimenes svinības praktiski neiztiek bez šīm burvīgajām tortēm,tās ir vienkārši fantastiski garšīgas.

pirms 8 gadiem, 2011.12.28 11:38

Vietējās ziņas