Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašiem sava trenažieru zāle

Pagājušās nedēļas nogalē jauku Ziemassvētku dāvanu saņēma Līgo pagasta fizisko aktivitāšu cienītāji. Līgo kultūras nama ēkas pagrabtelpās sāka darboties trenažieru telpa.

"Interese par trenažieriem ir liela. Par projekta naudu iegādājāmies komplekso trenažieri, bet par pagasta līdzekļiem nopirkām arī svara stieņus, hanteles, kā arī velotrenažieri. Pagastā dzīvo brāļi Kravaļi, kas trenējas svarcelšanā, tāpēc viņiem un arī citiem sporta draugiem iespēja darboties trenažieru zālē ir lieliska iespēja," saka Līgo pagasta sporta dzīves organizators Kaspars Zondaks. Šobrīd trenažieru telpa ir atvērta četras reizes nedēļā - pirmdienās, trešdienās, piektdienās un arī sestdienās.

 

Kultūras nama pagrabtelpu rekonstrukcija tika veikta Eiropas Savienības līdzfinansētajā projektā "Līgo pagasta aktīvās atpūtas teritorijas labiekārtošana un aprīkošana", kas tika īstenots līdz šā gada novembrim. Pagrabtelpās tika veikta nevajadzīgo sienu demontāža, nomainīts grīdas segums un iekārtota ventilācija, kā arī iegādāts un iebūvēts sporta aktivitātēm nepieciešamais aprīkojums.

"Savulaik kultūras nama pagrabtelpās atradās kafejnīca, bet tad ilgāku laiku šīs telpas stāvēja tukšas līdz brīdim, kad pašvaldība ar projektu startēja Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākumā, gūstot atbalstu. Jau pirms tam tikām runājuši, ka ir jādomā, kā izmantot arī pagrabtelpas," stāsta Līgo pagasta pārvaldes sekretāre Ilze Brice.

 

Minētajā projektā tika labiekārtota arī Līgo pagasta aktīvās atpūtas teritorija pie kultūras nama, renovētas un aprīkotas atpūtas telpas, tādējādi nodrošinot iespējas ikvienam pagasta cilvēkam iesaistīties kultūras dzīves aktivitātēs pēc iespējas tuvāk savai dzīvesvietai.

 

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas bija 37 747,10 lati. 90 procenti ir publiskais finansējums, bet 10 procenti - pašvaldības finansējums.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas