Pašiem savs “baseins” 2

Ēkas, kas atrodas Rīgas ielā 37, saimnieki - SIA "Optika -Vita"- ir nobažījušies par tās likteni, jo pagājušajā gadā par pašu līdzekļiem izremontētais pagrabs jau krietnu laiku līdzinās peldbaseinam, kur ūdens sniedzas pāri cilvēka viduklim. Šobrīd kopā ar speciālistiem tiek meklēts risinājums, kā novērst radušos problēmu.

"Domājot par šīs 1928.gadā celtās mājas saglabāšanu, pagājušajā gadā pagraba remontam izlietojām pusotru tūkstoti latu. Pagrabs liels - rīko kaut vai danču placi. Visu ko iespējams ierīkot, bet tagad pagrabs ir pilns ar ūdeni," stāsta SIA "Optika - Vita" farmaceita asistente Ina Šterna.

 

Pagrabā remontu pērn veikusi firma "Akvilons Z". Darbs esot paveikts kvalitatīvi. Nekādu iebildumu neesot bijis. Arī agrāk pagrabs esot bijis ļoti sauss. Ēkas saimnieki novērojuši, ka būtībā problēmas sākušās tad, kad Ābeļu ielā tikusi uzbūvēta lielā daudzdzīvokļu māja, kurā atrodas "Zvaigznes" grāmatnīca, kā arī savu ēku uzcēluši kolēģi no "Lejas aptiekas".

 

Lai atrisinātu problēmu, ēkas saimnieki ar iesniegumu vērsušies Gulbenes pilsētas domē.

 

"Mūsu lūgumam palīdzēt atsaucās domes komunālās nodaļas vadītājs Jānis Krastiņš un Ilmārs Lipiņš no SIA "Alba". Viņi pie mums jau ir bijuši vairākas reizes. Tika norādīts, ka finansiāli gan mums neviens nevarēs palīdzēt, tāpēc mēģināsim "pavilkt" paši," saka I.Šterna.

 

Arī šajā trešdienā J.Krastiņš, I. Lipiņš, pieaicinot speciālists Āri Pilcu no Alūksnes, apzināja vairākus variantus, lai novadītu ūdeni no pagraba.

 

"Mēs šobrīd apzinām mazāk "sāpīgo" variantu. Mūsuprāt, rakšana būtu jāvirza uz komunikāciju aku, kas atrodas uz pamestās vecās siltumtrases un ir vistuvāk ēkai. Mums ir aizdomas, ka, savienojot komunikāciju akas, savulaik te ir pieļauta kļūda. Tagad vispirms no pagraba ir jāizsūknē ūdens, lai varētu saprast, kā rīkoties tālāk," saka Ā.Pilcs.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

To ak vai

Kads sakars ar to firmu? Udens stajas tapec ka sienas nokrasoja vai ne ta nospakteleja?

pirms 10 gadiem, 2011.06.13 08:06

ak vai

Firma "Akvilons Z",va itik nav tā pati kas fasādi taisīja veikalam Drogas?J jā tad nu baigie speciālisti,putoplastu pat nemāk salaist tā lai neizceltos ielas pusē.Esmu dzirdējis ka logus arī pārtaisa pēc viņu likšanas.Nu tad baigo firmu atraduši-paši nolaida pūdeli,tagad plūdi....

pirms 10 gadiem, 2011.06.12 16:50

Vietējās ziņas