Pasniedz Atzinības rakstus bāriņtiesu darbiniekiem 12

Aizvadītajā nedēļā Rīgā Latvijas bāriņtiesu izveidošanas 20.gadadienas pasākumā godināja Latvijas pašvaldību bāriņtiesu darbiniekus, tostarp arī no Gulbenes novada. Par to Gulbenes novada domes mājaslapā informē sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Igaviņa.

Par ilggadēju un pašaizliedzīgu amata pienākumu pildīšanu, godprātīgu un profesionālu darbu bāriņtiesā Labklājības ministra Atzinības rakstu saņēma Litenes bāriņtiesas priekšsēdētāja Inga Dukure. Savukārt Labklājības ministrijas valsts sekretāra Atzinības rakstu par ilggadēju, pašaizliedzīgu un nesavtīgu darbu bāriņtiesā saņēma Lejasciema bāriņtiesas priekšsēdētāja Līga Medne un Lizuma bāriņtiesas priekšsēdētāja Inese Pērkone.

Pasākuma norises vietā - kultūras pilī “Ziemeļblāzma” – bija apskatāmi Lejasciema bāriņtiesas priekšsēdētājas vietnieces Herundas Zušas un Beļavas pagasta rokdarbnieku kopas “Dzīpariņš” darinātie gobelēni.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Sarmīte

Lizuma bāriņtiesas priekšsēdētāja Inese Pērkone... un kā ar nobendēto bērniņu siltumnīcā...nekādas atbildības... pagasts nemaz nav tik milzīgs, bet interese par tā problēmām,nekāda...

pirms 4 gadiem, 2016.10.19 21:17

Labais

Liec mieru Inesei. Manā skatījumā, viena no profesionālākajām darbiniecēm. Ne katra bāriņtiesas darbiniece var godīgi atzīt, ka psihologa atzinumā sarakstītas acīmredzamas muļķības, kas nav ņemamas vērā.......

pirms 4 gadiem, 2016.10.19 22:19

QQQ

A kas viņai cits atlika ,ja lieta ieguva tādu rezonansi?Vajag tak kaut kā kulties arā no situācijas,un vispārzināma lieta,psiholoģiska taktika jebkurā saspīlētā situācijā,vajag sevi pakritizēt ,kļūdas atzīt,nožēlu izteikt (ar mēru),tad visi tevi uzskatīs par pareizo pravieti un viedo,kas tur ko nesaprast?

pirms 4 gadiem, 2016.10.19 23:58

QQQ

Ha!Labais,taisnība acīs kož,ka vienīgo plusiņu pārvērta mīnusiņā???Man patīk,kā trāpīts desmitniekā!

pirms 4 gadiem, 2016.10.20 00:06

Vilis

Interesanti, kā bāriņtiesa var novērst cilvēku lielas daļas degradāciju, neizglītotību, alkoholismu? Kā ar pieskatīšanu un runāšanu to var novērst? Katram pielikt policistu - un cik lielu armiju tad vajadzētu?

pirms 4 gadiem, 2016.10.20 10:47

Labais -QQQ

Ko te murgo, kādu rezonansi?! Es domāju pilnīgi citu lietu, saistītu ar bāriņtiesas darbu. Un nejauc psihologa atzinumu ar tiesu medicīnas eksperta atzinumu, t.i. bāriņtiesas darbu ar policijas darbu. Rezonanse bija tikai pieņēmumos, baumās, pļāpās, ko reāli fakti neapstiprināja............

pirms 4 gadiem, 2016.10.20 14:20

QQQ

Pats murgo!Paņem savas acis pirkstos un kārtīgi apskaties zem kura komenta savu aizstāvības manifestu uzrakstīji!Ja domāji citu lietu,tad nevajadzēja komentēt par to bērnu siltumnīcā,tad tā arī būtu rakstījis,par konkrēti kuru lietu,tagad pats jauc visu kopā.Ko tu viņu tik ļoti aizstāvi?Radiniece ,paziņa laba,vai vēl kas cits...,tikai nepūt ka tāpat vien !Tāpat neviens neticēs!Smiekli nāk par tevi!

pirms 4 gadiem, 2016.10.20 17:04

QQQ

Eū!Jautājums tev,Labais,KĀ tu ,ja esi cilvēks no malas,zini,kas bija rakstīts psihologa un tiesu medicīnas eksperta atzinumā,ja tik pārliecinoši oponē pie šiem diviem viedokļiiem???Vari paskaidrot?Tā taču nav publiski pieejama informācija visiem!Tas ož pēc informācijas noplūdes,par kuru vajadzētu painteresēties viņas priekšniecībai un citām attiecīgajām instancēm.Būs jāpazvana!Vai nu,variants,ka esi pati visā godībā,bet tad esi pāršāvusi pār strīpu ar savu viszināšanu.Tauta ,spriediet paši,bet loģisks secinājums.Tas ir mans subjektīvais viedoklis.

pirms 4 gadiem, 2016.10.20 17:18

Labais -QQQ

Vari zvanīt kur gribi, kā gribi līdz nelabi paliek! :D Un kas tas par murgu "oponē pie šiem diviem viedokļiem"??? Kuriem diviem? Lasi Dzirksteli uzmanīgāk, tad arī zināsi vairāk :D

pirms 4 gadiem, 2016.10.20 18:43

Labais -QQQ

Un nekāda radiniece vai paziņa nav. Vienkārši riebjas, ka cilvēki spriež par lietām, ko neizprot, nesaprot vispār u.tml., sava zemā izglītības līmeņa dēļ :D

pirms 4 gadiem, 2016.10.20 20:14

QQQ

Ha-ha-ha! Kā man patīk tavs strrrresssiņš!Par tiem diviem viedokļiem es izlasīju nevis Dzirkstelē kaut kur ,bet tavā komentā!!Izskatās,ka tev širmis iet ciet,ja pats neredzi,ko raksti iepriekš!Ha-ha!Kas attiecas uz izglītības līmeni,tad tavējais ir galīgā d....,jo pats vai pati nesajēdz,ko uzraksti vispirms un pēc tam! Ha-ha! Apčururu neesi no lēkšanas uz ecēšām?Tā tik turpini un vispār jau sen visiem ir skaidrs,ka esi tuvu stāvoša persona ....!!!,jo no malas esošajiem būtu galīgi pie kājas,bet tev nav!Ha-ha!!!!!!!!!

pirms 4 gadiem, 2016.10.25 22:25

Vietējās ziņas