Pasniedz brīvprātīgā darba sertifikātus

Gulbenes novada brīvprātīgie jaunieši un seniori pagājušajā piektdienā tika aicināti uz svinīgu pieņemšanu pie Gulbenes novada domes priekšsēdētājas Sandras Daudziņas. Pasākuma laikā tika pasniegti arī brīvprātīgā darba sertifikāti un atklāta izstāde "Darbs no brīva prāta". Vairāk foto šeit.

Brīvprātīgie jaunieši tika piesaistīti jauniešu grupu brīvprātīgā darba projektā „Kilograms piederības", bet seniori - senioru brīvprātīgā darba projektā „Nature Nurture". Abu projektu koordinatore Anita Birzniece stāsta, ka jau 2010.gadā Gulbenes novadā tika izstrādāta brīvprātīgā darba uzskaites un sertificēšanas sistēma, kuru pārsvarā izmantoja jauniešu centrs "Bāze" un biedrība "Jauniešu klubs "Dēms"".

 

"Šis pasākums ir īpašs ar to, ka pirmo reizi brīvprātīgā darba sertifikāti tiek pasniegti Gulbenes novada domes vārdā. Sertifikātus saņēma septiņi jaunieši, " stāsta A.Birzniece.

 

"Arī turpmāk gan jaunieši, gan seniori var iesaistīties brīvprātīgajā darbā. Jaunieši to var darīt "Bāzē", taču es domāju, ka arī novada dome turpinās konkrētus brīvprātīgā darba piedāvājumus, piemēram, ikviens 20.oktobrī tiek aicināts uz muižas parka sakopšanas talku. Jāpiebilst, ka 6.oktobrī seši mūsu novada seniori dosies uz Angliju, kur arī veiks brīvprātīgo darbu sabiedrības labā."

 

Pasākuma laikā visiem brīvprātīgajiem darba veicējiem tika teikts paldies par viņu ieguldīto darbu, visi kopīgi varēja atcerēties arī savu veikumu. Projekta „Kilograms piederības" laikā tika veidoti arī prezentatīvie materiāli - krāsojamās mandalas, kas tika pasniegtas brīvprātīgajiem pasākuma laikā. Lai arī gan piederību, gan paveikto darbu nav iespējams izmērīt, vien apzināties, pasākumā atraktīvā veidā uz dažādiem svariem tika mēģināts to izdarīt.

 

Izstāde "Darbs no brīva prāta" ir skatāma novada domes 2.stāva gaitenī. To varēs aplūkot līdz 1.novembrim. Izstādē ir skatāmas fotogrāfijas, kas tapušas dažādu brīvprātīgā darba projektu laikā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas