Pasniedz rajona padomes un ministriju Atzinības rakstus 20

Vakar, 15.novembrī, Vecgulbenes muižā Latvijas Republikas proklamēšanas 90.gadadienai veltītajā svētku pasākumā tika godināti tie cilvēki, kas savu darbu ieguldījuši pagastu un rajona attīstībā.

Gulbenes rajona padomes Atzinības rakstus saņēma Beļavas pagasta ģimene Līvija un Jānis Lāči par stipras ģimenes veidošanu un tās vērtību saglabāšanu. Šīs ģimenes bagātība ir viņu deviņi bērni un ģimeniskās attiecības. Bērni ir aktīvi mācību olimpiāžu un sporta sacensību dalībnieki. Ģimene godā latviskās tradīcijas un ir sabiedriski aktīvi.


Atzinības rakstu saņēma arī Daukstu pagasta padomes sporta darba organizators Jāzeps Odumiņš par ilggadēju, apzinīgu, pašaizliedzīgu sporta dzīves aktivizēšanu Gulbenes rajonā, par kultūras dzīves aktivizēšanu un folkloras tradīciju izkopšanu Gulbenes rajonā sumināta tika Daukstu pagasta kultūras nama vadītāja Inese Stalidzāne. Rajona padomes Atzinības raksts pienācās arī Daukstu pagasta iedzīvotājai Ainai Sukurei par ilggadēju, prasmīgu un apzinīgu darbu vēlēšanu komisijā un sabiedrisko aktivitāti.


Apbalvojumu par sasniegumiem darbā un aktīvu līdzdalību pagasta sabiedriskajā dzīvē saņēma Druvienas pagasta folkloras kopas „Pērlis" vadītāja Dace Vītola. Druvienas pamatskolas direktore Velga Černoglazova sumināta tika par iniciatīvu un atbildību, veicinot skolas attīstību, savukārt Druvienas pagasta feldšeru vecmāšu punkta vadītāja Larisa Zvirgzdiņa saņēma apbalvojumu par sasniegumiem darbā un aktīvu līdzdalību pagasta sabiedriskajā dzīvē.


Galgauskas pagasts rajona padomes Atzinības raksta saņemšanai bija izvirzījis Galgauskas pagasta padomes celtniecības daļas vadītāju Česlavu Iļjučonoku par godīgu, pašaizliedzīgu darbu celtniecībā, iniciatīvu un radošu pieeju kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā.


Gulbenes pilsētas dome Atzinības raksta saņemšanai par ilggadēju, apzinīgu un pašaizliedzīgu darbu un, sveicot dzīves jubilejā, bija izvirzījusi Gulbenes slimnīcas ārsti ginekoloģi Alisi Bērziņu, kā arī ārsti infektoloģi Ģertrūdi Bergmani.


Atzinības rakstu saņēma Gulbenes pamatskolas direktore Vija Čakare par radošu pedagoģisko darbību vispārējā izglītībā un kolektīva veiksmīgu vadīšanu.


Gulbenes pilsētas dome lūdza pasniegt atzinības rakstu arī uzņēmējam Romānam Adamovičam par ieguldījumu Malienas reģiona sadzīves atkritumu apsaimniekošanas projekta realizācijā, kā arī Osvaldam Lucānam par ieguldījumu Latvijā vienīgā šaursliežu dzelzceļa saglabāšanā un popularizēšanā.


No Jaungulbenes pagasta rajona padomes Atzinības rakstu saņēma pirmsskolas izglītības iestādes „Pienenīte" darbiniece Inese Tora. Viņa tika godināta par sabiedrisko aktivitāšu organizēšanu un dzejas popularizēšanu. Savukārt Jaungulbenes arodvidusskolas direktora vietniece Dace Kurša saņēma Atzinības rakstu par iniciatīvas bagātu darbu Jaungulbenes arodvidusskolā un pagasta tēla veidošanā.


Godināta tika arī Lejasciema pagasta iedzīvotāja Mārīte Čable par apzinīgu un pašaizliedzīgu mātes un audžumātes pienākumu veikšanu saviem un aizbildniecībā esošajiem bērniem. Mārīte ir izaudzinājusi par kārtīgiem darba darītājiem piecus savus un pēc nelaimes gadījuma bez vecākiem palikušos astoņus savas māsas bērnus, no kuriem tajā brīdī mazākajam bija tikai astoņi mēneši.


Atzinības rakstu saņēma arī Lejasciema vidusskolas mūzikas skolas skolotāja Rita Vēverbrante par skolēnu muzikālo spēju un gaumes izkopšanu, regulāriem panākumiem rajonā, novadā un republikā vokālistu un vokālo ansambļu sagatavošanā.


Litenes pagasts Atzinības raksta saņemšanai bija izvirzījis pensionēto skolotāju Jāni Zvaigzni par ieguldīto darbu jaunās paaudzes audzināšanā, pagasta vēstures izzināšanā un grāmatas „Kas ir Litene" izdošanā. Atzinības rakstu saņēma arī Maija Strade par apzinīgu darbu, sniedzot pakalpojumus klientiem ar garīga rakstura traucējumiem, kā arī Lūcija Šubrovska par sasniegumiem darbā un panākumiem skolēnu pilsoniskajā audzināšanā.


No Lizuma pagasta ar Atzinības rakstu tika apbalvoti SIA „Avoti SWF" īpašnieki Uldis un Aida Misiņi par sekmīgu uzņēmējdarbības attīstību un ieguldījumu Gulbenes rajona ekonomikas stiprināšanā.


Līgo pagasts Atzinības raksta saņemšanai bija izvirzījis Gaidu Šķipsnu par ilggadēju, apzinīgu un pašaizliedzīgu darbu. G.Šķipsna savus darba gadus veltījusi Līgo pagastam, būdama bibliotekāre, pašvaldības vadītāja, arī šodien viņa ir aktīva sabiedriskajā dzīvē, esot administratīvās komisijas locekle un vadot pensionāru padomi un dāmu klubiņu. Par ilggadēju, apzinīgu, radošu un pašaizliedzīgu darbu Atzinības rakstam bija izvirzīta arī pensionētā skolotāja Guna Eglīte. Viņa gan mācīja bērnus, gan organizēja un vadīja deju kolektīvus skolā un pagastā, bijusi arī rajona deju kolektīvu virsvadītāja.


Apbalvojumu saņēma arī Rankas pagasta kultūras nama pulciņu vadītāja Liena Vaļģe par radošu, enerģisku kultūras tradīciju popularizēšanu, savukārt par ilggadēju, precīzu, akurātu un apzinīgu darbu godināts tika Rankas pagasta arodvidusskolas automobiļa vadītājs Staņislavs Dreimanis.


Stāmerienas pagasts Atzinības raksta saņemšanai par ilggadēju un radošu darbu, vadot skolēnu zināšanu apguves mācību procesu un prasmīgu skolēnu motivēšanu labām sekmēm mācībās, bija izvirzījis Stāmerienas pamatskolas direktores vietnieci Anitu Gusari, par enerģisku, sekmīgu un daudzpusīgu uzņēmējdarbību, kas nodrošina darbavietas pagasta iedzīvotājiem, - SIA „ZDZ" valdes locekli Dzintaru Poļaku, par ilggadēju, nenogurstošu, veiksmīgu darbu lauksaimniecībā un uzticību lauku sētas tradīcijām - pagasta pensionāri Birutu Babuli, savukārt par stipras, noturīgas ģimenes veidošanu, tēvzemes mīlestības ieaudzināšanu nākamajās paaudzēs un ģimenes tradīciju saglabāšanu - Aivu un Aigaru Rēderus.


Apbalvojumu saņēma arī Stradu pagasta Stāķu pamatskolas skolotāja Aina Rubene par ieguldījumu Stāķu pamatskolas sporta bāzes labiekārtošanā un sporta dzīves aktivizēšanā. Stradu pagasta padomes priekšsēdētāja Anna Vīgante tika apbalvota par ieguldīto darbu Stradu pagasta virzībā uz izaugsmi, attīstību un sakārtotību. Atzinības rakstu saņēma arī Stradu pagasta izpilddirektors Juris Duļbinskis par ieguldīto darbu pagasta virzībā uz izaugsmi, attīstību un sakārtotību.


Tirzas pagasta padomes Atzinības raksta saņemšanai bija izvirzījusi Tirzas attīstības biedrības valdes priekšsēdētāju Nilu Treiju par ieguldījumu pagasta attīstībā un kultūrvēstures saglabāšanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 20

Tieši tā.Gulbenes televīzija šodien visus apsveiktos parādīja vaigā.Es tāpat nodomāju....

pirms 12 gadiem, 2008.11.24 21:39

Jā: ne jau velti saka: stulbeņi no Gulbenes!
Nu tad maksājiet vien laimīgi par to privāto Adamoviča ūdeni un netīro veļu mazgājiet tālāk!

pirms 12 gadiem, 2008.11.23 19:24

atbilde re

Vai tad Tu nezini,ka viņu nemaz nevar aizstāt?Mūsu pilsēta izceļas ar daudz ko.Tajā skaitā ar privāto ūdeni arī.Tā ka maksāsim vien raudādāmi,cik jau nu viņi gribēs.Bet apetīte ,kā zināms,rodas ēdot....

pirms 12 gadiem, 2008.11.23 17:20

konkurss

Lasīju, ka Gulbenieši palikuši bez skaistuma konkursa , piedāvājiet Inesei Stalidzānei, jo nesaprotu par ko starenieši piešķīruši balvu- lai beidzot sevi pierāda: nekas jau "Staros" nenotiek, bet kas izvirzīja balvai?

pirms 12 gadiem, 2008.11.23 13:38

re

Nu tak beidziet smīdināt tautu ar to Adamoviču, tas tak Gulbeniešus ir "Izģērbis"plikus, bet savai vedeklai vēl rakstīt nav iemacījis.Vai tiešām Gulbenē šis cilvēks nav aizstājams, Gulbenieši padomājiet par to! Cik ilgi Jūs ļausiet sev melot?

pirms 12 gadiem, 2008.11.23 13:33

Daukstu p.

Manuprāt Daukstu pagastā vajadzēja izvirzīt Sandru Duļbinsku, kas sevi ir pieradījusi kā priekšsēdētājas cienīgu un labiekārtojusi tās teritoriju, nevis kā Inta Sirmace, kas tikai bāzusi naudu savā un savas ģimenes locekļu kabatās.

pirms 12 gadiem, 2008.11.23 13:28

,,,,

Neko nesku ,daudzi šo goda rakstu ir patiešām pelnījuši.Citi atkal tāpēc,ka pildījuši savu pienākumu pret kāda naudas maku.....Nu un?

pirms 12 gadiem, 2008.11.22 12:46

111

A kur atzinības raksts dakterei Mūrniecei!???????? Un pasakat vēl ka nav pelnījusi!!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.22 09:53

Vīgante, tu nerunā lūdzu mūsu Stāķeniešu vārdā.Mēs tieši tā visi domājam, ko mūsu labā esi izdarījusi -NEKO-

pirms 12 gadiem, 2008.11.22 08:39

stakenieši

vai nav apnicis ņirgāties par tiem. kas grib ko darīt.kādi ir jūsu nopelni un darbi pagasta labā, riet,ņirgāties,aprunāt,kritizēt-jā tas ir forši

pirms 12 gadiem, 2008.11.21 17:59

dusma

Kur nu bez Adamoviča!!!
Kā šiem salašņām kumoso rīklē nesprūst???
Labāk būtu šīs bezjēdzīgās rīšanas un tusēšanas naudu atdevuši kādam bērnu namam. Bet katram jau sava rīkle tuvāka.

pirms 12 gadiem, 2008.11.21 14:54

x

Kāpēc neviens žurnālists nav izpelnījies atzinību?
Toties visa šī brandža gan....ar Adamoviču prieksgalā!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.21 12:07

Tu taču neko nesaproti -mūsu elite ēda un dzēra no valsts iedalītiem līdzekļiem citiem izdevumiem.,jāievēl tevi būs kungu kārtā ,tad sapratīs kā tērē valsts līdzekļus,tie ir tikai redzamie ,kurus nevar noslēpt,bet kas darās īstenībā, dabū tik čekus stingrās uzskaites un ar pagastu naudu var visus radus un draugus apsveikt.Tā vismaz Strados dara

pirms 12 gadiem, 2008.11.21 10:36

...

Tauta, paskatieties, kā mūsu "ELITE" atpūšas. Interesanti, par kādu naudu viņi ēda un dzēra? Atklāti sakot, tā mazliet nepatīkami uz to visu skatīties.

pirms 12 gadiem, 2008.11.21 10:05

Vīganti par šiem darbiem pie kriminālatbildības vajadzētu saukt, nevis godināt -par ko?Vai te nevajadzētu KNAB iejaukties un šo lietu izmeklēt.Ted Stradu pagastā atklātos ne tas vien. Stradu pagasts ir tik liels ,kad uz svētkiem neatradās neviens godprātīgs cilvēks ,kuru šajos svētkos varētu sveikt,kā tikai priekšniece un izpilddirektors tas ir absurbds,tagad varēs piesist kabatas ar naudu uz ūdensvada rēķina.

pirms 12 gadiem, 2008.11.21 09:03

stradenietis

malači, ka sekojat visam, bet kāpēc negribat atzīt arī viņas labos darbus,kur jūsu atbalsts ,kritizēt visi māk...

pirms 12 gadiem, 2008.11.20 20:10

Jā pievienojos Kādam no Stradiem- ceļa malas vēl joprojām nav nokoptas kopš vasaras vētras, kultūras dzīves nekādas, ekonomiskajai situācijai nav manuprāt nekādas izaugsmes. Žēl :( Bet tāda nu mums ir pagasta vadība.Pašiem jāsumina savi cilvēki, bet ko šie izvirza pagasta darbiniekus. Domāju, ka domāt par pagastu taču ir viņu viss tiešākais pienākums. Kāpēc citi pagasti redz savus cilvēkus? Ko mūsu- visu likvidēt, nolaist. Domāt vajag, neviss izvirzīt sevi uz apgalvojumiem!!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.19 10:51

Kāds no Stradiem

Par ko Vīgantei atzinība? Pagastam taču nav nekādas izaugsmes. Konkursā starp pagastiem - parasti pēdējās vietās.

pirms 12 gadiem, 2008.11.18 22:00

Vietējās ziņas