Pasniegs Atzinības rakstus 5

Apbalvojumus saņems 22 Gulbenes novada iedzīvotāji

Valsts svētkos pirmo reizi tiks pasniegti Gulbenes novada domes Atzinības raksti.

Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa norāda, ka novada iedzīvotāji, kas saņems Atzinības rakstus, tika apstiprināti novada domes sēdē.

 

"Šos cilvēkus apbalvojuma saņemšanai ieteica dažādu pašvaldības iestāžu vadītāji un deputāti. Tie ir atšķirīgu vecumu un atšķirīgu profesiju cilvēki, kas ar savu dzīvi un darbu ir veicinājuši mūsu rajona un novada attīstību. Viņi saņems pirmos novada domes Atzinības rakstus, ko ir apstiprinājusi Heraldikas komisija un kas pašreiz ir augstākais Gulbenes novada domes apbalvojums," skaidro S.Daudziņa.

 

Atzinības raksti šogad tiks pasniegti Gulbenes slimnīcas ārstei infektoloģei Ērikai Balodei, ārstes palīdzei Brigitai Ķemerei, uzņēmējai Ilgai Vanuškai, Ozolkalna pamatskolas skolotājai Anitai Gāterei, līdzšinējai rajona padomes Izglītības pārvaldes vadītājai Liānai Jansonei, līdzšinējam rajona padomes konsultantam kultūras jautājumos Donātam Veikšānam, bijušajai kolhoza "Spars" valdes priekšsēdētājai, pensionārei Dzidrai Ozolai, bijušajam Stāmerienas pagasta priekšsēdētājam Raitim Apalupam, Lejasciema pirmsskolas izglītības iestādes "Kamenīte" vadītājai Sandrai Briežei, Lejasciema iedzīvotājam Gunāram Lapkašam, Rankas pagasta pārvaldes sociālajai darbiniecei Svetlanai Zīlītei, Gaujasrēveļu bibliotēkas vadītājai Elizabetei Ķīsei, bijušajam Tirzas pagasta priekšsēdētājam Mārim Raģelim, Gulbenes vidusskolas direktoram Aivaram Mednim, volejbola trenerei lizumnietei Līvijai Grīnbergai, sporta darba organizatoram Vitālijam Platajam, sportistiem Daigai Krēsliņai, Jānim Paipalam, Ivaram Loginam, Gulbenes sporta centra darbiniecei Kristīnei Fjodorovai, Litenes pamatskolas skolotājai Mārītei Cinglerei un bijušajai Litenes pagasta sociālajai darbiniecei pensionārei Dzintrai Dzērvei.

 

"Divu pagastu pārvalžu - Tirzas un Rankas - vadītāji ir lūguši savus ļaudis sveikt svinīgajā pasākumā savos pagastos," piebilst S.Daudziņa.

 

Gan Tirzas, gan Rankas pagastā svinīgais pasākums notiks šodien. Savukārt visi pārējie apbalvojumus saņems valsts svētkiem veltītajā pasākumā, kas notiks Gulbenes kultūras centrā 17.novembrī pulksten 19.00.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Markovam gan nevajadzēja... Viņš piegādā pienu pilsētniekiem, taču ar dienas novēlošanos. Pat neredz vajadzību uzzvanīt, lai pabrīdinātu vai atvainotos cilvēkiem, kas stāv pie vārtiem un gaida to pienu. Tā var zaudēt kundes!!!

pirms 11 gadiem, 2009.11.18 15:40

Olita

apsveicu visus novada apbalvojuma saņēmējus, bet gribu sveikt arī Zemkopības ministrijas augstākā apbalvojuma saņēmējus mūsu rajonā: medaļu" Par centību" saņēma Inese Berga, Vilis Kļaviņš, Māris Markovs, ar ministrijas goda rakstiem tika apbalvotas Ligita Zvirbule un Bieuta Reizniece. Prieks par mūsu zemniekiem !

pirms 11 gadiem, 2009.11.18 11:10

Svetlana Zīlīte par krēslā tupēšanu un neko nedarīšanu...... kura pat nezina kas notiek pagastā,kauns

pirms 11 gadiem, 2009.11.17 23:04

Svetlanai Zīlītei... ? par nepieklājīgu izturēšanos pret saviem klientiem?

pirms 11 gadiem, 2009.11.17 15:40

Jā, brāļi Kaudzītes savā laikā ir uzrakstījuši dažas gudras un visos laikos aktuālas domas...

pirms 11 gadiem, 2009.11.17 15:30

Vietējās ziņas