Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasniegs Lizuma pagasta Atzinības balvu

Latvijas Republikas 96. dzimšanas dienā 18.novembrī trīspadsmit sabiedriski aktīvi Lizuma pagasta iedzīvotāji svinīgajā pasākumā „Stiprās latvju tautas zīmes” saņems Lizuma pagasta Atzinības balvas.

Atzinības balvas pasniegšana valsts svētkos Lizumā ir jau vairāku gadu tradīcija. Cilvēkus, kuri tiek pieteikti šai balvai, izvirza paši pagasta ļaudis, savus pieteikumus sūtot uz pagasta pārvaldi gan elektroniski, gan rakstot vēstuli, gan piesakot mutiski. Parasti Atzinības balvu, kas ir veidota no stikla, kurā iestrādāts gravējums, saņem aptuveni desmit cilvēki.

Šogad Atzinības balvu par mūža ieguldījumu Lizuma kultūras dzīvē saņems Māra Pērkone.


Ilonai Brektei ar ģimeni balva piešķirta par mākslas tradīciju veidošanu un saglabāšanu Lizumā, Dzirkstītei Baltiņai - par aktīvu darbību Lizuma pagasta senioru sabiedriskās dzīves organizēšanā, Dzintrai Šadinovai - par ilggadēju un apzinīgu darbu Lizuma kultūras namā.


Iveta un Juris Gjači balvu nopelnījuši par ieguldījumu Lizuma kultūras un sporta dzīvē, bet Velga un Andris Apinīši - par golfa popularizēšanu Lizuma pagastā.


Par veiksmīgu uzņēmējdarbību un ieguldījumu Lizuma Pagasta svētku veidošanā Atzinības balva piešķirta Santai Kalvei, Solveigai Vilkai, Dārtai Dīvānei un Dacei Osei.


Sandris Rakauskis balvu saņems par radošu sabiedrisko aktivitāti, filmu „Lizuma spēks” un ieguldījumu Lizuma Pagasta svētku veidošanā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas