Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasniegs novada Goda diplomus un Atzinības rakstus 21

18.novembrī Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas pasākumā Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs pasniegs Goda diplomus un Atzinības rakstus vairākiem mūsu novada ļaudīm.

Gulbenes novada Goda diplomu saņems:

Juris Pavlovičs, z/s „Ķelmēni” īpašnieks - par ilggadēju, veiksmīgu uzņēmējdarbību un novada attīstības un atpazīstamības veicināšanu.
Agris Koris, SIA „Konto” valdes loceklis - par ilggadēju, veiksmīgu uzņēmējdarbību un novada attīstības un atpazīstamības veicināšanu.
Gunta Biteniece, SIA „Brīvzemnieki” valdes priekšsēdētāja - par ilggadēju, veiksmīgu uzņēmējdarbību, novada attīstības un atpazīstamības veicināšanu.

Gulbenes novada Atzinības rakstus saņems:

Baiba Dzērve, Gulbenes vidusskolas skolotāja, - par ieguldījumu skolēnu izglītošanas un audzināšanas procesa pilnveidē un aktivitāti projektu veidošanā un realizācijā.
Vija Andževa, Gulbenes vidusskolas skolotāja - par ieguldījumu skolēnu izglītošanas un audzināšanas procesa pilnveidē un aktivitāti projektu veidošanā un realizācijā.
Aija Miķelsone, Gulbenes vidusskolas skolotāja - par ieguldījumu skolēnu izglītošanas un audzināšanas procesa pilnveidē un aktivitāti projektu veidošanā un realizācijā.
Diāna Strupka, Gulbenes vidusskolas medmāsa - par ieguldījumu skolēnu veselības aprūpes nodrošināšanā un sagatavošanā pirmās palīdzības sniegšanas sacensībām.
Valda Putene, Druvienas pamatskolas skolotāja - par ieguldījumu vasaras nometņu organizēšanā un vadīšanā, latviešu tradicionālās kultūras mantojuma popularizēšanā.
Ineta Mača, Druvienas pamatskolas skolotāja - par ieguldījumu vasaras nometņu organizēšanā un vadīšanā, radošu pieeju skolas tēla veidošanā.
Inguna Āboliņa, Gulbenes 2.pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja - par radošu darbu, augstu profesionālo meistarību un ieguldījumu skolēnu izziņas un sadarbības prasmju attīstībā.
Gunta Vasiļauska, Gulbenes 2.pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja - par atbildīgu un radošu darbu pirmsskolas bērnu sagatavošanā mācībām skolā un skolēnu estētisko audzināšanu, prasmīgu individuālo pieeju, iejūtību un sirsnību.
Ineta Krevica, Gulbenes 2.pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja palīdze - par pašaizliedzīgu, ar augstu atbildības izjūtu veiktu darbu un atbalstu bērnu sagatavošanā skolai.
Sanita Lazdiņa, Galgauskas pamatskolas skolotāja - par atbildīgu darbu un sasniegumiem skolēnu vides izglītošanā.
Valentīna Sārna, Galgauskas pamatskolas skolotāja un bibliotekāre - par radošu pedagoģisko darbību un ieguldījumu skolas izaugsmē un attīstībā.
Tamāra Možarova, Galgauskas pamatskolas skolotāja - par ilggadēju, atbildīgu un pašaizliedzīgu darbu izglītības jomā.
Līga Kramerovska, Sveķu internātpamatskolas skolotāja - par ilggadēju un nesavtīgu ieguldījumu skolēnu mācīšanas un audzināšanas darbā.
Inta Ceriņa, Sveķu internātpamatskolas direktora vietniece izglītības jomā - par mūsdienīgu izglītības darba organizāciju un vadību.
Guna Duļbinska, Sveķu internātpamatskolas bibliotekāre - par daudzveidīgu un augsti profesionālu darbu. Valerijs Černoglazovs, Tirzas pamatskolas skolotājs - par aktivitāti neformālās izglītības programmu īstenošanā, prasmīgu darbu ar jauniešiem karjeras izvēlē.
Nora Kalvīte, Tirzas pamatskolas skolotāja - par aktīvu un rezultatīvu pedagoģisko darbu, vadot 165. Tirzas mazpulku un īstenojot pētnieciskus un izglītojošus projektus.
Inga Kalniņa, Gulbenes mūzikas skolas skolotāja - par ilggadēju un radošu pedagoģisko darbu, kvalitatīvu jaunās paaudzes muzikālo izglītošanu novadā.
Ērika Ivanova, K.Valdemāra pamatskolas direktore - par ilggadēju, radošu pedagoģisko darbu un mērķtiecību skolas attīstības procesā.
Elita Trupavniece, Litenes pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja - par nesavtīgu, pašaizliedzīgu, godprātīgu darbu un rūpēm par patversmes bērniem.
Erika Dukure - par ilggadēju ieguldījumu Litenes pagasta kultūras un sabiedriskajā dzīvē, par darbu pensionāru saturīga laika pavadīšanā, sabiedriskās un kultūras aktivitāšu organizēšanā un nodrošināšanā.
Daiga Melberga, Rankas kultūrvēsturiskā mantojuma centra vadītāja - par ieguldījumu kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā un pašaizliedzīgu darbu sabiedrības labā.
Pēteris Zelčs, Rankas pagasta sporta darba speciālists - par sekmīgu un pašaizliedzīgu darbu sabiedrības labā.
Sarmīte Viduce - par aktivitāti un radošu darbu kultūras jomā.
Aiva Rēdere, Stāmerienas pagasta pārvaldes Zemes lietu speciāliste - par aktivitāti projektu īstenošanā un pašaizliedzīgu darbu.
Edgars Piļka un Sanita Piļka, SIA „Sendija” īpašnieki - par daudzveidību ražošanā, stabilu darba vietu saglabāšanu un labu sadarbību ar Stradu pagasta pārvaldi.
Inese Bodunova, Stāķu pamatskolas skolotāja - par ieguldījumu skolas pozitīvā tēla veidošanā un radošumu ārpusstundu darbā.
Ilze Šketika, Stāķu, pamatskolas nakts aukle - par pašaizliedzīgu, ilggadēju darbu Stradu pagasta izglītības iestādēs.
Elēna Obrumāne, Stāķu pamatskolas skolotāja - par pašaizliedzīgu pedagoģisko darbu, ieguldījumu skolēnu pilsoniskajā audzināšanā un novadpētniecības aktivizēšanā.
Solvita Jansone, Gulbenes Bērzu sākumskolas skolotāja - par veiksmīgu darbu bērnu estētiskajā audzināšanā, attīstot interesi par mūsdienu dejas nozīmi personības radošajā attīstībā.
Tatjana Ābeltiņa - par nozīmīgu ieguldījumu Druvienas pagasta kultūras un sabiedriskajā dzīvē.
Dzintars Galejs - par ieguldīto darbu tūrisma veicināšanā un Jaungulbenes pagasta atpazīstamības veidošanu.
Ligita Lapsa, Daukstu pamatskolas skolotāja - par aktivitāti un radošu skolēnu vispusīgas attīstības veicināšanu.
Antra Paegle, Lejasciema vidusskolas skolotāja - par projektu kvalitatīvu īstenošanu, apzinīgu un rezultatīvu pedagoģisko darbu.
Vēsma Stapāne, Lejasciema vidusskolas skolotāja - par devumu skolēnu zinātniski pētnieciskās darbības veicināšanā izglītības iestādē un kvalitatīvu mācību procesa organizēšanu.
Juris Ivanovs, Lejasciema pūtēju orķestra diriģents - par ieguldījumu kultūras dzīves attīstībā un pūtēju orķestra tradīciju saglabāšanā.
Jāzeps Odumiņš, Daukstu pagasta sporta darba organizators un sporta entuziasts - par mūža ieguldījumu Gulbenes novada sporta attīstībā.
Jānis Ančs, Gulbenes pilsētas sporta entuziasts - par mūža ieguldījumu Gulbenes novada sporta attīstībā.
Ziedonis Lazdiņš, Gulbenes sporta centra direktors - par nozīmīgu ieguldījumu sporta dzīves attīstībā un aktīva dzīvesveida popularizēšanā novadā.
Alda Alberte, Tirzas kultūras nama direktore - par aktivitāti un ieguldījumu pagasta un novada kultūras attīstībā.

Gulbenes novada Pateicības rakstu saņems:

Velita Mikova - par ilggadēju un nesavtīgu darbu sabiedrības labā, darbojoties pensionāru padomē.
Inese Sedleniece, Gulbenes sporta centra telpu uzkopšanas speciāliste - par pašaizliedzīgu un kvalitatīvu darba pienākumu veikšanu.

  


Pievieno komentāru

Komentāri 21

saule

Visai interesanti ieguldījumi...vērtē par to, ka pilda savus darba pienākumus...par ko maksā algu ? Šis komentārs noteikti neattiecas uz visiem...

pirms 6 gadiem, 2013.11.05 13:01

m

Pieņemu, ka cilvēki, kas ir šajā sarakstā, dara vairāk nekā no viņiem prasa pienākums.

pirms 6 gadiem, 2013.11.05 13:10

Interesanti gan

"Lejasciema vidusskola ... - par devumu skolēnu zinātniski pētnieciskās darbības veicināšanā izglītības iestādē un kvalitatīvu mācību procesa organizēšanu..."
Reti nācies redzēt kādu kvalitatīvu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu no šīs skolas... bet, ja nu tas ir kā paraugs citiem, tad jāmācās. Sasparojieties, pārējās skolas.

pirms 6 gadiem, 2013.11.05 13:48

krusa

"m"
Ja dara vairāk, vairāk arī saņem.

pirms 6 gadiem, 2013.11.05 16:49

m

''krusa''
Nevaru piekrists Jums, jo tā ne vienmēr ir. Un arī, ja saņem vairāk, tad tikai tāpēc, ka cilvēks tiešām sevi ir pierādījis savā jomā.

pirms 6 gadiem, 2013.11.06 00:44

tā ir gan

Pagājušajā mācību gadā Lejasciema vsskolu beidza A. Zaķe, kura ieguva godalgu rebublikas ZPD skatē ģeogrāfijā, (darbu vadīja sk. R. Vēverbrante). Vidzemes augstskolas ZPD skatē 3. vietu ieguva Lejasciema vsskolas skolniece L. Tipāne (darbu vadīja I. Deigele). Bet šie darbi nāk no Lejasciema vidusskolas!!!!

pirms 6 gadiem, 2013.11.06 13:46

Un?

Neredzu, ka apbalvotas tiktu R. Vēverbrabte vai I. Deigele...

pirms 6 gadiem, 2013.11.06 14:21

un_interesanti gan

... bet komentārs jau bija par to, ka no skolas nav kvalitatīvu ZPD darbu, nevis par personālijām.

pirms 6 gadiem, 2013.11.06 15:34

...

vidusskolā tik daudz sasniegumu? kur ir iespējams apskatīt skolēnu olimpiāžu rezultātus? Cik skatījos skolu reitingā pa apakšu vien dzīvo. Zūd vērtība atzinības rakstiem.

pirms 6 gadiem, 2013.11.05 20:16

Hmm

Z.Lazdiņš...kāds varētu paskaidrot kādu nozīmīgu ieguldījumu sporta dzīvē un aktīvā dzīvesveida popularizēšanā šis cilvēks ir devis?? Ko viņš ir paveicis sporta dzīves attīstībā? Kurš atbild par stadioniem - pie ģimnāzijas, segums jau nolietots tik tāl, ka skriešana kā pa zemes ceļu (bedre pie bedres), lielais stadions - tikai futbolam (??) jo skreiceļš nekāds..(manā skatījumā Z.Lazdiņa k-ga pakļautībā esošie objekti) un tā varētu turpināt... aaaa..izņēmums - pļavu golfs...tur viss rullē, jo pats spēlē un citiem maki biezāki..
Par Anču - laikam jau pērn (vai šā gada sākumā ?) sporta laureāta ceremonijā saņēma pateicību par mūža ieguldījumu. Bet katrā ziņā viņš ar Odumiņu šo apbalvojumu ir pelnījuši 100 x vairāk par Z.Lazdiņu.
Mans subjektīvs viedoklis...

pirms 6 gadiem, 2013.11.05 20:37

nūģim(ei) Hmm

Varbūt Ziedonis ir vainīgs, ka saule lec austrumos? Ja salīdzina viņu ar jaunuzradušos pasaku vācelīti, tā ir diena pret nakti. Tikai pateicoties Lazdiņam sporta bāzes ir kaut kādā līmenī. Mūsu deputātiņi nav gadu desmitiem novirzījuši ne santīma bāžu atjaunošanai. Tikai pa laukiem cēluši un tūlīt remotējuši. Varbūt Ziedonim sava nauda jāiegulda, bet varbūt tu vari palīdzēt? Kāds viņam sakars ar pļavu golfu, kuru organizē kāds deputāts ar znotu. Ja viņš spēlē(un labi spēlē!), tas ir noziegums? Un vēl. Ja tev ir pretenzijas arī pret Anču un Odumiņu - tu esi nožēlojams nekatrās dzimtes kādas sportenes darbonis(vai darbone). Tev neiedeva to balvu un tu viņu arī nesaņemsi. Ar semeņu rīšanu to nenopelnīsi.
P.S. Var redzēt, ka cienījamais Lazdiņa kungs tev kārtīgi uzminis uz varžacīm. Tā arī vajag.

pirms 6 gadiem, 2013.11.05 21:32

Jaungulbene

Ja par Lazdiņu var uzrakstīt tādu komentāru,tad ko par pārējiem.Vai kāds atceras,kāds bija Jaungulbenē kādreiz stadions,tā bija vienīgā vieta,kur ciemiņus varēja aizvest pastaigāties.Tagad Lazdiņa mums vairs nav,atbrauciet paskatīties kāds stadions izskatās.

pirms 6 gadiem, 2013.11.06 14:32

ivo

Sanāk, ka tikai skolotāji pelnījuši atzinību. Bet tas ir darbs, par ko maksā algu. Un kur paliek citu profesiju pārstāvji. Sanāk , ka pārējie nav nekam derīgi. Piemēram :Pārdevēji, Frizieri, mediķi, sociālie darbinieki utttttt. Godīgi būtu, no visu profesiju pārstāvjiem izvirzīt labākos. Kaut vienu , divus cilvēkus .....

pirms 6 gadiem, 2013.11.05 20:51

sss

Pilnīgi piekrītu.

pirms 6 gadiem, 2013.11.06 08:22

Iveta

"Hmm"
Pilnīgs murgs ne viedoklis. Tā nu īsti nav. Katru gadu budžetā tiek plānoti līdzekļi konkrēta objekta uzturēšanai. Tas nozīmē tikai vienu, nemāk plānot, vai arī iztērē citur. Par savu darbu Z.Lazdiņš saņem ne mazu atalgojumu, ir arī vietnieks, novadā ir sporta dzīves koordinators, tad kurš par ko atbild ?

pirms 6 gadiem, 2013.11.06 08:29

Hmm

Nav jau runa par objekta uzturēšanu - arī sabrukušu ēku var uzturēt tādu kāda tā ir - sabrukusi, runa ir par normālu sporta bāzes attīstību. Ar nepacietību gaidu kāds beigās izskatīsies sporta dzīves attīstības plāns nākamjiem gadiem kurš nu beidzot ir sākts izstrādāt (kaut gan komisijas sastāvs neliecina, ka kaut kas baigi mainīsies)
Atbilde uz komentāru manam iepriekšējam viedoklim - palasi uzmanīgāk, kur tu saskati, ka man ir pretenzijas pret Anču un Odumiņu ??? Pārlasi vēlreiz :). Ja visi būtu tik pašaizliedzīgi un nesavtīgi kā abi šie kungi, tad sports mūsu novadā nebūtu tur kur ir pašlaik.
Un jā, ne ar vienu sporta skolu man nav nekāda sakara, tur nestrādāju.
P.s. Savā nozarē esmu saņēmis atzinību no novada domes, tāpēc nejūtos apdalīts :)

pirms 6 gadiem, 2013.11.06 09:01

Atbilde

par visu atbild novada vadība un deputāti. ja viņi ne par ko neatbild, tad atbildīgo nav. punkts.

pirms 6 gadiem, 2013.11.06 10:33

Tipiskie gulbenes ļautiņi.

Nedodiet ēst! Dodiet pariet!

pirms 6 gadiem, 2013.11.06 09:29

nesaprotu

Kas tā ir par nemodi gulbeniešiem. Vienmēr visus tik apriet grib...

pirms 6 gadiem, 2013.11.06 13:38

Raudiņa...

Arī Sveķu skolā neviena cita nav ko izvirzīt,...Vieni un tie paši...Un ne jau tie strādīgākie.
Kas tuvāk priekšniekiem tos arī sveic. Murgs.

pirms 6 gadiem, 2013.11.07 19:43

Vietējās ziņas