Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasta nodaļa strādās vienu stundu 7


Līgo pagastā ar 15.jūniju pasta pakalpojumi iedzīvotājiem vietā, kur Līgo pasta nodaļa atradās arī līdz šim, tiks nodrošināti katru darbdienu vienu stundu - no pulksten 9.30 līdz 10.30. Tas ir saistīts ar šo pakalpojumu zemo pieprasījumu. “Iedzīvotāji arī turpmāk saņems visus pasta pakalpojumus, kas bija pieejami līdzšinējā nodaļā, vai arī varēs izvēlēties saņemt tos pie pastnieka savā dzīvesvietā,” skaidro valsts akciju sabiedrības “Latvijas Pasts” speciāliste Eva Puriņa.


Mazs pakalpojumu apjoms


Lēmums mainīt līdzšinējo pasta nodaļas darbības modeli ir radies tāpēc, ka Līgo pasta nodaļā sniegto pasta pakalpojumu apjoms bijis kritiski zems, tāpēc “Latvijas Pastam” katru gadu radušies zaudējumi par vairāk nekā 7 tūkstošiem eiro. Nodaļas vidējo apgrozījumu veidojuši divi pasta sūtījumi dienā - tāds ir “Latvijas Pasta” rīcības pamatojums.


“Šajā pasta nodaļā nostrādāju 17 gadus. Līdz pensijai man ir atlikuši divarpus gadi. Saņēmu rīkojumu no Rīgas un viss. Tagad nāksies dzīvot mājās, jo nodaļā vienu stundu tās apmeklētājus turpmāk apkalpos Ārija Kažmere no Jaungulbenes pagasta. Atsēdēs stundu un tad brauks pildīt pastnieces pakalpojumus. Neesmu iedziļinājusies, kāpēc tāds lēmums. Manuprāt, lauku pasta nodaļas tomēr bija vairāk vai mazāk pelnošas, bet Rīgā uzskata, ka lauki ir tikai no Rīgas līdz Siguldai,” saka ilggadējā Līgo pasta nodaļas darbiniece Inese Līne. Līgo pagasta iedzīvotāji ir informēti par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām ar 15.jūniju, saņemot informatīvus paziņojumus savās pastkastītēs.


Apkalpos klienta dzīvesvietā


Pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pakalpojumi, kurus nodrošina “Latvijas Pasts”, piemēram, varēs abonēt dažādus preses izdevumus, saņemt un nosūtīt vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondenci, saņemt un nosūtīt pasta pakas, iegādāties pastmarkas un aploksnes, veikt iemaksas pasta norēķinu sistēmas kontā, izmaksāt naudas pārvedumus, veikt komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksu, kā arī iegādāties komercpreces mazumtirdzniecībā.


Jebkuram pagasta iedzīvotājam ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā, ja ir grūtības nokļūt uz pasta pakalpojumu sniegšanas vietu ārpus mājas. Šos pakalpojumus Līgo pagastā sniegs pastniece Irita Laure, kura labi pārzina iedzīvotāju vēlmes, kādus preses izdevumus viņi abonē, un tamlīdzīgi. I.Laure strādāja kopā ar I.Līni. Pastniece klienta dzīvesvietā nodrošina visus jau iepriekš minētos pasta pakalpojumus.


Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma saņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt bezmaksas sūtījuma saņemšanu Līgo pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 64497692 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt pasta sūtījumu.
Pievieno komentāru

Komentāri 7

?

Bet kādēļ tad tā Inese nevarēja to stundu tur sēdēt?

pirms 4 gadiem, 2016.06.09 11:30

nu

Tāpēc jau slēdz, ka sēdēja.....

pirms 4 gadiem, 2016.06.10 07:32

=

Ko nozīmē ATSĒDĒS stundu (Līgo pasta nodaļā )un brauks pildīt pastnieces pienākumus ? Vai tad tur nav ari stundu ko darīt?

pirms 4 gadiem, 2016.06.09 12:53

?

Nu.ko var kasīties pie vārdiem,protams ,ka viņa to stundu strādās,bet ne jau sēdēs!Pirms sāc riet,padomā! Inesei veiksmi!

pirms 4 gadiem, 2016.06.09 14:54

56

dzirkstelē bij rakstīts ,caurmērā 2 sūtījumi dienā,es gan tam neticu,neticu arī tam ,ka vienu stundu tikai sēž,t'd jau lai slēdz vispār

pirms 4 gadiem, 2016.06.10 14:42

ok

Kur Latvijas Pasta vadība skatās, ka atļauj pasta darbiniekam sniegt šādus komentārus par savu darba vietu. Ar tādu attieksmi pret darbu nevis nodaļa jāslēdz, bet darbinieks jāatlaiž no darba.

pirms 4 gadiem, 2016.06.10 07:29

Vietējās ziņas