Pasta nodaļās samazina darba laiku

Kopš 1.decembra Gulbenes rajona pasta nodaļās ir mainīti darba laiki. Par to "Dzirkstelei" ziņo pagastu iedzīvotāji. Pēc "Dzirkstelē" esošās informācijas līdz ar darba laika saīsināšanu, pasta darbiniekiem tiek samazināta arī slodze.

Izmanto dažādus pasta pakalpojumus "Dzirkstele" devās uz Galgauskas pasta nodaļu, lai noskaidrotu, kāds ir tās jaunais darba laiks, un pārliecinājās, ka kopš 1.decembra darba laiks tiešām ir samazināts. Lauku pasta nodaļas cilvēkiem ir ļoti nozīmīgas, jo tur viņi veic dažādus maksājumus, saņem pensiju, abonē presi.

 

Galgauskas pagasta iedzīvotāja Velta Sārna ir ļoti sašutusi par saīsināto darba laiku, proti, kopš 1.decembra Galgauskas pasta nodaļa darbdienās strādā no pulksten 8.30 līdz 11.30, bet sestdienās no pulksten 8.30 līdz 10.30.

 

"Pastu apmeklēju gandrīz katru dienu, un mani jaunais darba laiks neapmierina. Esmu pensionāre, nestrādāju, tāpēc varu atnākt uz pastu arī jaunajā darba laikā, bet kā ir strādājošajiem?" saka Galgauskas pagasta iedzīvotāja.

 

Sešas pasta nodaļas strādā piecas dienas nedēļā

Gulbenes pasta klientu apkalpošanas nodaļas instruktore Zilgma Uiska "Dzirkstelei" skaidro, ka darba laika maiņa saistīta ar pasta optimizāciju. Tas skar visu Latviju, ne tikai Gulbenes rajonu. Darba laiks ir mainīts gandrīz visās Gulbenes rajona pasta nodaļās, izņemot Gulbenes 1. pasta nodaļu, kura atrodas pilsētā.

 

"Līdz šim mums pasta nodaļās gandrīz katrā darbdienā bija savs darba laiks. Tas apgrūtināja klientus. Tagad ir noteikts, ka darbdienās katrai pasta nodaļai ir vienots darba laiks. Piemēram, visās darbdienās pasta nodaļa strādā no pulksten 8.30 līdz 11.30. Savukārt sestdienās ir palicis vai nu tāds pats darba laiks, vai mazliet citādāks, kā nu kurā pasta nodaļā. Mainītais darba laiks dažādās pasta nodaļās ir atšķirīgs, tāpēc ka tam ir daudzi faktori - pasta saņemšanas laiks, darbinieku slodzes un citi. Katrā pasta nodaļā pie durvīm ir pielikts jaunais darba laiks," saka Z.Uiska.

 

"Latvijas Pasta" sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Inese Kreicberga norāda, ka no 14 pasta nodaļām piecas dienas nedēļā strādā 6 pasta nodaļas: Beļavas, Daukstes, Jaungulbenes, Līgo, Litenes un Stāķu. Z.Uiska piebilst, ka līdz ar to pasta nodaļu priekšniekiem būs divas brīvas dienas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas