Pasta piegāde kavēsies

Visticamāk, liela daļa "Dzirksteles" lasītāju šodien laikrakstu un citus abonētos preses izdevumus nesaņems, piegāde kavēsies. Tas lielākoties attiecas uz lauku iedzīvotājiem. No sniegšanas un tā, cik ātri dienesti spēs notīrīt ceļus, būs atkarīga "Latvijas Pasta" darba operativitāte.

Akciju sabiedrības "Latvijas Pasts" pasta tīkla daļas vadītājs Vidzemes reģionā Vilis Kincis "Dzirksteli" informē, ka pirmdien pastniekiem klājies ļoti smagi.

Vidzemes reģiona pasta darba organizācijas instruktore Zilgma Uiska "Dzirkstelei" saka, ka vislielākās grūtības ir motorizētajām pasta piegādes brigādēm, jo lauku ceļi nav izbraucami.

"Simtprocentīgu pasta piegādi abonentiem nodrošināt termiņā nevaram," viņa atzīst.

Motorizētā pasta piegāde notiek pusē Gulbenes rajona. Taču arī pastniekiem, kas ir kājāmgājēji, šajās dienās darba apstākļi ir neapskaužami - kupenas vietām ir neizbrienamas. Velosipēdus, kas atvieglo pastnieku kājāmgājēju darbu, ir aizliegts izmantot tad, kad ir sniegs.

"Velosipēda izmantošana šādos laika apstākļos nav droša. Dažs pastnieks ar velosipēdu nebrauc, bet ar tā palīdzību stumj pasta somu, bet arī tāda rīcība nav pareiza un ir aizliegta," uzsver Z.Uiska.

Viņa bilst, ka gan pastniekiem, gan klientiem daudzos gadījumos diemžēl ir jānogaida un jāsaprot, ka dabas stihija ierobežo cilvēciskās iespējas. "Ir jācer uz drīzu labāku laiku," saka Z.Uiska.

"Latvijas Pasts" izplatījis oficiālu paziņojumu, ka visā Latvijas teritorijā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi, līdz ar to reģionos vietām ir iespējama pasta piegādes aizkavēšanās. Daudzviet reģionos pasta mašīnas ir iestigušas biezajā sniegā un pat nav tikušas līdz pasta nodaļām.

"Latvijas Pasts" atvainojas klientiem par sagādātajām neērtībām un dara visu iespējamo, lai iespējami īsākā laikā novērstu sniega dēļ radušās problēmas un nodrošinātu pasta piegādi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas