Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pastam telpas Tirzā iznomā uz trīs gadiem

Tirzas pagasta “Biedrības namā” telpas akciju sabiedrībai “Latvijas Pasts” iznomātas vēl uz trīs gadiem. Tādu lēmumu pēc minētā uzņēmuma lūguma pieņēmuši novada deputāti.

Līdz 2019.gada 31.decembrim iznomāto telpu platība ir 46,8 kvadrātmetri. Domes noteiktā telpu nomas maksa – 58,73 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa. No pašvaldības puses līguma slēdzējs ar akciju sabiedrību “Latvijas Pasts” par telpu nomu būs Tirzas pagasta pārvaldes vadītājs Česlovs Barkovskis.

Viņš “Dzirkstelei” saka, ka šis līgums Tirzas cilvēkos rada stabilitātes sajūtu par to, ka pasta nodaļa pagastā ir un būs. Tirzā pasta nodaļa strādā piecas dienas nedēļā, izņemot sestdienu un svētdienu. Darbalaiks tur sākas pulksten 8.30 un turpinās līdz 14.00, izņemot pirmdienu un piektdienu, kad pasta nodaļa strādā līdz pulksten 13.00.

Gulbenes novadā pavisam ir 14 pasta nodaļas, par to vēstī akciju sabiedrības “Latvijas Pasts” informācija. Pasta nodaļa ir Beļavā, Daukstēs, Druvienā, Galgauskā, Jaungulbenē, Lejasciemā, Līgo, Litenē, Lizumā, Rankā, Stāķos, Stāmerienā, Tirzā un Gulbenē. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas