Pastnieku problēmas – pastkastīšu trūkums un suņi

“Latvijas Pasts” aicina pašvaldības pievērst uzmanību pasta piegādes pieejamībai visā valsts teritorijā.

“Latvijas Pasta” Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gita Valtenberga norāda, ka bieži vien namu un ēku īpašnieki nav uzstādījuši un noformējuši atbilstošas pastkastītes. Pasta sūtījumu savlaicīgu piegādi ietekmē ne tikai atbilstoši uzstādīta pastkastīte, bet arī tas, lai būtu nodrošināta piekļuve šai pastkastītei. Šovasar bijuši vairāki nopietni gadījumi, kad no suņu kodumiem cietuši pastnieki.

G.Valtenberga “Dzirkstelei” saka, ka visos novados, arī Gulbenes, situācija ir līdzīga gan ar pastkastītēm, gan arī nepieskatītiem vai klaiņojošiem suņiem, tāpēc “Latvijas Pasts” aicina dzīvnieku saimniekus būt uzmanīgākiem un atbildīgākiem, jo lielākajā daļā negadījumu, kas saistīti ar mājdzīvniekiem, vainīgi ir tieši saimnieki, kuri dzīvniekus atstāj bez uzraudzības. Viņa arī uzsver, ka problēma ir arī ar pastkastītēm.

“Cilvēki vēlas saņemt vēstuli, bet par pastkastīti nav parūpējušies un tad brīnās, kur pazūd viņiem adresētā vēstule, bet jāsadarbojas jau ir visām pusēm - pastam, pašvaldībai un katram cilvēkam individuāli,” saka G.Valtenberga.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas