Pašvaldībā būs tiesības uz prēmijām 7

Reizi gadā Gulbenes novada pašvaldības darbiniekiem turpmāk būs tiesības saņemt prēmiju. Prēmijas apmērs nedrīkstēs pārsniegt 50 procentus no darbinieka mēnešalgas apmēra. Par to vietējie deputāti ar balsu vairākumu vienojās 31.janvāra domes sēdē, tādējādi izdarot grozījumus 2016.gada 29.decembrī pieņemtajā pašvaldības darbinieku atlīdzības nolikumā.

Prēmiju izmaksai būs atļauts izmantot ne vairāk par 10 procentiem naudas, kas budžetā paredzēta atalgojumam. Prēmiju apjoms būs atkarīgs no vērtējuma, kas katru gadu tiek veikts ikvienam darbiniekam.

Par pašvaldības iestāžu darbinieku prēmēšanu lems katras konkrētās iestādes vadītājs, to saskaņojot ar pašvaldības izpilddirektori Gunu Šviku. Viņa lems par iestāžu vadītāju un pašvaldības administrācijas darbinieku prēmēšanu. Savukārt par G.Švikas prēmēšanu lems domes priekšsēdētājs Normunds Audzišs.

Atkarībā no padarītā darba kvalitātes un darbinieka novērtējuma pašvaldībā būs iespējams pretendēt uz vienreizēju gada prēmiju no 30 līdz pat 50 procentu apmērā no darbiniekam noteiktās mēnešalgas vai mēneša vidējās izpeļņas (ja darbiniekam ir noteikts summētais darbalaiks). Ja darbinieka ikgadējais darbības vērtējums būs zemāks par 7 ballēm, prēmija netiks maksāta.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Atbilde

Ļoti labi. Tad jau tehniskajiem darbiniekiem "nespīd",jo bija salikti sešinieki-. Nākošgad saliksim septītnieks un tad lai rēķina vidējo . Kauna nav un vēl prasa izlaizīt!!!

pirms gada, 2019.02.18 09:41

....

Varbūt arī degvielu atmaksās ka deputātiem kuri deklarācijā norāda ka viņiem ir ņiva ??????????

pirms gada, 2019.02.18 13:03

,,,

Ekspertei visos jautājumos grīnšteinei ir ņiva

pirms gada, 2019.02.18 13:47

Zintis

Cik jūs nezinoši! Uz patapinājuma līgumu visiem atmaksā gan degvielu, gan remontus!

pirms gada, 2019.02.18 15:38

Lēmējiem

Par darbinieku motivāciju netiek domāts vispār, tikai par motivējošiem finanšu līdzekļiem, ko izmaksāt. Darba saturs un tā efektivitāte pazudusi. Ja iepriekš nevarēja slikti novērtēt darbinieku, tad tagad sazīmēs 8 balles visiem, kam vajadzēs, nu lai var samaksāt. Par darba rezultātiem vispār nav ko sapņot, tos Švikas kundze nekad nav prasījusi. Nodokļu maksātāju naudu izmaksāt prēmijās kundzei būs ārkārtīgi viegli.

pirms gada, 2019.02.18 20:01

Zita

Pilnīgi var piekrist, jo darba rezultāti nav bijuši svarīgi, galvenais deguni, mierīga kaut kā darīšana un galvas māšana, kad vajag! Lai visapkārt valda miers! Taisnību un objektivitāti šeit nekad nedabūt!

pirms gada, 2019.02.18 20:12

Vārne uz dome jumte

Ak tagad Gune pēc de-gune dos naude?!

pirms gada, 2019.02.19 23:50

Vietējās ziņas