Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldība izraugās apdrošinātāju 10

47 Gulbenes novada domes amatpersonas un darbiniekus apdrošinās akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company”, liecina pašvaldības publiskotā informācija. Apdrošināšana notiks divās grupās.

Pirmajā grupā ir iekļautas 22 personas, kurām tiks nodrošināta gada apdrošināšanas prēmija 101 eiro apmērā, bet otrajā grupā ir 25 personas ar gada apdrošināšanas prēmiju 130 eiro apmērā.

Apdrošināšanas firma ir izraudzīta atklātā konkursa ceļā. Šā iepirkuma priekšmets ir “Gulbenes novada pašvaldības amatpersonu, darbinieku un viņu piesaistīto ģimenes locekļu” veselības apdrošināšana.

Novada domes darba aizsardzības vecākais speciālists un loģistikas vecākais speciālists Arnis Boldāns “Dzirksteli” informē, ka pašvaldības apdrošināmo sarakstā ir ir bāriņtiesu un sociālie darbinieki, kā arī pilsētas un pagastu pārvalžu vadītāji. Viņu apdrošināšana ir paredzēta saskaņā ar domes lēmumiem un valstī spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Apdrošināšanas firma piedāvājusi iespēju papildus par privātpersonu līdzekļiem apdrošināt vēl arī ģimeņu locekļus, kā arī tos domes darbiniekus, kas neietilpst amatpersonu lokā, kuru veselību obligāti ir jāapdrošina par pašvaldības līdzekļiem. Daži izteica vēlēšanos par veselības apdrošināšanu maksāt paši un viņiem šāda iespēja ir dota.

Jau rakstījām, ka 28.janvārī pēc deputāta Māra Brenča ierosinājuma novada domē tika pieņemts lēmums apdrošināt pilsētas un pagastu pārvalžu vadītāju veselību. Tādējādi šie 13 cilvēki (Uldis Doņuks viens pats vada divu pagastu pārvaldes).

Pievieno komentāru

Komentāri 10

iedzīvotāja

Vai kāds var loģiski izskaidrot, kāpēc augstāk minētās personas jāapdrošina par valsts (nodokļu maksātāju, tātad arī manu) naudu? Kā ar sirdsapziņu? Ja mēs visi spējam par savu algu parūpēties par savu veselību, Kāpēc viņi to nespēj???

pirms 4 gadiem, 2016.04.22 20:38

Gulbene

Kas ßo murgu pilsetas domee var aptureet?Sidrsapziña te nestràdà,liela bezkauniiba un mantkariba.

pirms 4 gadiem, 2016.04.22 21:33

Re ka

Vai cienijamiem deputatiem nav ienakusi prata doma,ka vajadzetu apdrosinat vienkarsos stradniekus,setniekus,apkopejas?

pirms 4 gadiem, 2016.04.23 07:04

Re ka

Protams,vienigie nabadzigie ir deputati.

pirms 4 gadiem, 2016.04.23 14:02

iveta

Man drusku kauns, cienījamie deputāti, ka Jums nemaz nav kauns!

pirms 4 gadiem, 2016.04.23 15:31

???

Gulbenes deputāti nebeidz pārsteigt. Vēl arī mantu un mājās par nodokļu maksātāju naudu apdrošiniet!

pirms 4 gadiem, 2016.04.23 20:26

Mūs ievēliet

Bonusā-auto,telefonu rēķini,komandējumi,prēmijas,stabila alga un beidzot apdrošināšana.Man ir ierosinājums,izskatiet komisijā,jums siltu pusdienu trūkst vēl....

pirms 4 gadiem, 2016.04.23 23:51

patiesība

Ar ko tad šie atšķiras no mums.Kaut kāds vājprāts,negodīgi gan...

pirms 4 gadiem, 2016.04.25 07:18

.

Un vel brīnās,ka cilvēki negrib maksāt nodokļus,labprātāk saņem algas aploksnēs,cenšas apiet nodokļu politiku.
Kāda mārrutka pēc lai es maksātu?! Lai šiem indivīdiem sagrūstu rīklēs?
Bezkauņas un parazīti!!! Jūsu apetīte rodas ēdot un nekad nav gana.
Pilsētas svētkos par bērnu atrakcijām jāmaksā,kur vien pagriezies-maksā. Bet te... pienākas viņiem,redziet! (finger)

pirms 4 gadiem, 2016.04.25 10:04

Vietējās ziņas