Pašvaldībā mazinās korupcijas risku 7

Gulbenes novada pašvaldība līdz šodienai ir izsludinājusi tirgus izpēti, lai veiktu pretendentu atlasi un atrastu kompetentu ekspertu, kurš spētu izstrādāt priekšlikumus korupcijas risku novērtēšanā un korupcijas apkarošanā – liecina pašvaldības mājaslapā publiskotā informācija.

No visiem izsludinātajam publiskajam iepirkumam atbilstošajiem piedāvājumiem pašvaldība izvēlēsies to, kuram būs viszemākā cena.

Risku novērtējums būs jāveic 53 pašvaldības iestādēm atbilstoši ar pasūtītāju saskaņotam plānam/izpildes grafikam. Darbinieku kopējais skaits pašvaldības iestādēs: 1588 darbinieki. Pašvaldībā vēlas saņemt priekšlikumus korupcijas riskam pakļauto amatu novērtēšanā.

Tāpat mērķis ir saņemt priekšlikumus par pasākumiem, kas mazinātu (vai novērstu) korupcijas risku. Runa ir par amatiem, kuri ir vairāk un visvairāk pakļauti korupcijas riskam. Ekspertam vajadzēs ne tikai izpētīt un analizēt korupcijas un interešu konflikta riskus, bet arī izstrādāt vadlīnijas darbinieku un atbildīgo amatpersonu rīcībai riska situācijās, korupcijas un interešu konflikta situācijās. Būs arī jāveic riskam pakļauto amatu un iekšējo procedūru novērtēšana.

Gulbenes novada pašvaldības iestādēs korupcijas riskam pakļauto amatu novērtēšana noritēs saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

VARNULIS

SVINIGI SOLOS NEKAD VAIRAK (MAZAK ARI NE) PIENEMT KUKULUS UN OTKATUS, KA ARI PIEDALITIES VALSTS NOZAGSANAS SHEMAS, SOLOS TO NEDARIT PATS UN NELAUT ARI NORMIM, PAR PAREJIEM NEKO NEZINU...

pirms 2 gadiem, 2018.12.13 10:44

...

Sviests kaut kāds! Tad ūdens mutē smeļas un tik ļoti negodīgi darbinieki, ka šāds uzraugs vajadzīgs?

pirms 2 gadiem, 2018.12.13 18:30

Mārtiņš

Vēl viens papildu amats, izskatā pēc Bogdana pirksta, kas vispār nesaprot ko dara, savā kosmosā dzīvo.

pirms 2 gadiem, 2018.12.14 07:52

Absurds

Kāpēc uzreiz pašvaldībās, domāju daudzi pievienosies ,kā būtu jāsāk ar novada domi, pašvaldības bez novada domes akceptēšanas,nez vai spēj ko pārkāpt.

pirms 2 gadiem, 2018.12.15 05:55

Labrīt!!!

Dome vairs neeksistē.

pirms 2 gadiem, 2018.12.15 19:59

Janka

Vienkārši vajag gurķi kurš pateiks ka pie mums nezog. Tipa - bùs "eksperta" slēdziens ka viss ir labi + būs kādam radiniekam silta vieta un laba alga.

pirms 2 gadiem, 2018.12.15 18:27

Vietējās ziņas