Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldība noslēdz līgumu ar SIA "Nexia Audit Advice" par finanšu revīzijas pakalpojumiem

Gulbenes novada dome nolēmusi slēgt līgumu ar SIA "Nexia Audit Advice" par finanšu revīzijas pakalpojumiem novada pašvaldības vajadzībām. Par to informē Nacionālā informācijas aģentūra "Leta".

Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) informācija liecina, ka līgums noslēgts par 37 200 eiro. SIA "Nexia Audit Advice" iepirkumā pietiecies kā vienīgais pretendents.

Gulbenes novada pašvaldība norāda, ka līgums noslēgts par finanšu pārskatu revīzijas pakalpojumu sniegšanu Gulbenes novada pašvaldībai un zvērināta revidenta ziņojuma sniegšanu par konsolidētā gada pārskatu 2016.gadā, 2017.gadā un 2018.gadā. Izvēlētajam uzņēmumam būs jāsniedz konsolidēto finanšu pārskata revīzijas pakalpojumi Gulbenes novada domei, pašvaldības aģentūrai "Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs", pagastu pārvaldēm un Sveķu internātpamatskolai.

Gulbenes novada pašvaldība līgumu ar SIA "Nexia Audit Advice" noslēgusi līdz 2019.gada 15.maijam.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas