Pašvaldība pateicas brīvprātīgā darba veicējiem

Jau trīs mēneši pagājuši, kopš notikuši Gulbenes Novada svētki Litenē, taču patīkamas atmiņas joprojām silda ne tikai dalībniekus, bet arī organizatorus un daudzos brīvprātīgos palīgus. Daudz par šiem svētkiem tika runāts piektdien, 26.septembrī, kad uz svinīgo pieņemšanu pie vietējās pašvaldības vadītāja Nikolaja Stepanova bija aicināti aptuveni 150 cilvēku, kuri aizvadītajā vasarā novadā ir piedalījušies brīvprātīgajā darbā. Ieradušies bija aptuveni 70 no aicinātajiem, kā arī brīvprātīgā darba organizatori, darba devēji.


Novada dome visiem teica paldies, piemiņai dāvājot krūzītes ar apdruku un cienājot ar astoņus kilogramus smagu biezpiena torti, kas speciāli šim notikumam par godu pasūtīta kafetērijā “Pienenīte”.


N.Stepanovs, uzrunājot brīvprātīgā darba veicējus, sacīja visiem paldies un īpaši izcēla viņu veikumu Novada svētku norisē Litenē 5.jūlijā. “Es pieļauju, ka litenieši visi tur strādāja un plus no Gulbenes simts tika transportēts,” komentēja novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītāja vietniece Anita Birzniece.


Litenes pagasta pārvaldes lietvede Gunta Dergača atcerējās, ka pirms Novada svētkiem lija, lūza trimmeri, salūza zāles pļaujmašīna, bažas bijušas lielas, vai izdosies paspēt nopļaut visu milzīgo Novada svētku norises teritoriju.”Cilvēki bija ļoti atsaucīgi - nāca un pļāva ar saviem trimmeriem, savām pļaujmašīnām,” viņa stāstīja. Litene pirms Novada svētkiem esot atgādinājusi skudru pūzni, brīvprātīgajā darbā, pēc G.Dergačas aplēsēm, iesaistījās apmēram 100 liteniešu.


Svinīgajā pieņemšanā novada domē uz jauku atmiņu kopbildi tika aicināti tie, kuri kā brīvprātīgie piedalījušies Novada svētku organizēšanā Litenē un citos aizvadītās vasaras pasākumos.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas