Pašvaldībā – vairākas vakances

Gulbenes novada pašvaldības vecākā personāla speciāliste Daiga Muktupāvela ir izvēlējusies pārtraukt darba attiecības, tāpēc līdz 21.janvārim bija izsludināta pieteikšanās uz šo vakanci. Pieteikušies 10 cilvēki, no kuriem atlases otrajai kārtai ir izvirzīti 3.  “Dzirkstele” to uzzināja pašvaldībā.

Vecākajam personāla speciālistam novada pašvaldībā tiek piedāvāta mēnešalga, sākot no 982 eiro mēnesī vai 1058 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Pašvaldības Administratīvi juridiskajā nodaļā šobrīd ir kopumā trīs darbavietas, kurās amata pienākumi liek nodarboties tieši ar pašvaldības personālu. Pašvaldības administrācijā par personāla speciālistēm strādā Viktorija Karuzina un Gunita Liepniece-Krūmiņa.
Pašvaldība šobrīd meklē darbinieku vecākā personāla speciālista amatam uz nenoteiktu laiku. Pretendentam nepieciešams profesionālais bakalaurs ar profesionālo kvalifikāciju sociālajās zinātnēs un/vai komerczinībās, un/vai tiesībās. Vecākā personāla speciālista galvenais pienākums, strādājot novada pašvaldības administrācijā, ir vadīt, pārraudzīt un attīstīt personāla vadības procesus iestādē, izstrādāt iestādes personāla vadības politiku reglamentējošos dokumentus un koordinēt to ieviešanu, kā arī pilnveidot tos pēc nepieciešamības, plānot, organizēt un vadīt personāla vadības projektu ieviešanu un realizāciju, kas saistīti ar iestādes personāla politikas īstenošanu. Būtisks punkts darba pienākumu sarakstā - organizēt ikgadējo darbinieku apmierinātības ar darba apstākļiem novērtēšanu.

Vakance ir izveidojusies arī Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra vecākā klientu apkalpošanas speciālista amatam uz nenoteiktu laiku. Tāpēc ar steigu ir izsludināta pretendentu pieteikšanās atlasei uz šo amatu. Pieteikties var līdz 31.janvārim – liecina publiski pieejamā informācija. Pretendentam vajadzīga augstākā izglītība, labas, klientu konsultēšanai atbilstošas krievu un angļu valodas zināšanas, datora lietošanas prasmes, prasme strādāt ar biroja tehniku, ļoti labas komunikācijas un saskarsmes prasmes, spēja strādāt intensīvos darba apstākļos, augsta stresa noturība. Piedāvātā mēnešalga ir sākot no 812 eiro vai 843 pirms nodokļu nomaksas.

Savukārt uz noteiktu laiku novada pašvaldībā ir nepieciešams konsultants kultūras jomā, aizvietojot Dārtu Vilni. Pretendenti, kuriem ir augstākā izglītība kultūras jomā,  ir aicināti pieteikties līdz 28.janvārim. Tiek piedāvāta mēnešalga, sākot no 812 eiro vai 843 eiro  pirms nodokļu nomaksas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas