Pašvaldībai jauni draugi 1

Gulbenes novada pašvaldība ieguvusi jaunu sadraudzības pašvaldību ārzemēs, šoreiz - Ungārijā. Tās pārstāvji pagājušonedēļ ieradās Gulbenē.

Piektdien, 6.jūlijā, Gulbenes novada domes priekšsēdētāja parakstījusi sadraudzības līgumu ar Balmazūjvārošas pašvaldību Ungārijā, plānojot turpmāk sadarbību un pieredzes apmaiņu starp Gulbenes novada un Balmazūjvārošas pašvaldības iestādēm, uzņēmumiem un nevalstiskajām organizācijām ekonomikas, izglītības, sporta un kultūras jomā.  

No Ungārijas puses līgumu parakstīja Balmazūjvārošas pašvaldības mēra vietniece Ilona Postānē Kečkēs.

 

Balmazūjvārošas pilsēta atrodas Ungārijas austrumos. Pilsēta aizņem 205,45 kvadrātkilometrus, un tajā ir 18,149 tūkstoši iedzīvotāju.

 

Šī ir jau astotā ārvalstu pašvaldība, ar kuru Gulbenes novada domei ir pārmantotas vai jauniegūtas sadarbības saites: ar Temas komūnu Dānijā draudzība ir jau 19 gadus, ar Kenčinas pašvaldību - 9 gadus, ar Barcianijas pašvaldību Polijā - 7 gadus, ar Pleskavas rajonu Krievijā - 8 gadus, ar Rietavas pašvaldību Lietuvā - 6 gadus, ar Rāpinas pašvaldību Igaunijā - 4 gadus, ar Valdinas pilsētas pašvaldību Itālijā - 2 gadus.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Urā,atkal jauna vieta kur aizbraukt mūsu deputātiem - uzņēmējiem "pieredzes apmaiņā"!!!

pirms 8 gadiem, 2012.07.09 19:21

Vietējās ziņas