Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldībai prasa atmaksāt neatbilstošus izdevumus

Valsts izglītības attīstības aģentūra ir nosūtījusi vēstuli Gulbenes novada domei, kurā lūdz līdz 9.novembrim atmaksāt neatbilstoši veiktos izdevumus 139 999,20 eiro. Tie radušies, īstenojot Sveķu internātpamatskolas infrastruktūras uzlabošanas projektu, ko finansiāli atbalstīja Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

“Ņemot vērā Augstākās tiesas Administratīvo lietu departamenta Rīcības sēdes lēmumu par konkurences pārkāpumu, aģentūra ir lūgusi Gulbenes novada pašvaldību atmaksāt neatbilstoši veiktos izdevumus. Ja domei nav iespējas veikt apmaksu šajā laikā, tai ir jāiesniedz saskaņošanai vienošanās projekts par atmaksas termiņiem un atmaksas grafiks,” informē aģentūras komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Keiča.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka Gulbenes novada dome lūdza naudas atmaksu atlikt līdz brīdim, kad neapstrīdams kļūs Konkurences padomes lēmums par pārkāpuma konstatēšanu un naudas soda uzlikšanu SIA “RCI Gulbene”, kas tiek vainota par aizliegtu vienošanos dalībai iepirkuma konkursā. Ja būvnieka pārkāpuma dēļ pašvaldībai tiek nodarīti zaudējumi, to segšanai var vērsties tiesā, lai piedzītu zaudējumu no būvnieka.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas