Pašvaldības polcija atgādina: Gulbenē tiek veikta videonovērošana 13

Vai ir jēga šķirot atkritumus? Pilnīgi noteikti, jo, sašķirojot tādus materiālus kā papīrs, plastmasa, stikls un metāls, tos var pārstrādāt jaunos produktos un iepakojumā.

Aicinām iedzīvotājus izturēties atbildīgi, šķirojot atkritumus gan savās mājsaimniecībās, gan darbavietās.

Gulbenes novada Pašvaldības policija informē, ka drošības un kārtības nodrošināšanas nolūkos pie atkritumu konteineriem Gulbenē tiek veikta videonovērošana.


Pievieno komentāru

Komentāri 13

malēnīts Doklais

Mēs aicinam tagad visus uz mūsu aizspoguliju, jo mums tagad ne tikai novērošanas kameras sablieztas visos stūros, bet mēs arī par nodokļu maksātāju naudu pamanījāmies dārgus sfēriskos spoguļus uzstādīt. Tikai paši nespējam paskaidrot priekš kam tas vispār ir vajadzīgs! Nu tagad visi brauciet skatīties kā mēs "mazgājam" nodokļu naudiņas un mācieties no mums, pakonsultēsim kā tas jādara, ja kāds vēl neprot!

pirms gada, 2019.07.31 18:20

ŠĶIROJU, vairs nešķirošu

Līdz šim šķiroju, bet pilsētvides serviss liek piespiedu kārtā izvest atkritumus- konteineru neiespējams viņu plānos piepildīt, tāpēc, tagad visu metīšu tajā, lai ir pilns. Nav jēgas tērēt degvielu aizvedot plastmasu, pudeles.... un maksāt par pustukšu konteineru pilsētvides servisam.

pirms gada, 2019.07.31 19:44

Sintija

Ja tavs konteiners nav pilns, piezvani un atsaki tā izvešanu! Plānotais grafiks ir paredzēts viņu darba organizācijai. Vari iedomāties cik laika un resursu jāpatērē, lai apkopotu visus klientu zvanus un īsziņas, kā tas bija līdz šim? o_O

pirms gada, 2019.07.31 23:50

Sintijai

Vienu dienu zvanīšu , lai atteiktu. Pēc dzimšanas dienas pilns- pāris nedēļas gaidīšu kamēr aizvedīs. Un labi būtu , ja tik veiksmīgi ar varētu sazvanīt. Ne visiem ir darbs, kur var sēdēt telefonā. Kāpēc nevaram izvēlēties sev piemērotāko apsaimniekotāju, kāpēc pilsēta manā vietā izdara izvēli? -tad varbūt ar manā vietā vēlās maksāt????

pirms gada, 2019.08.01 00:08

Gulbis

Sintija, pēc jaunajiem noteikumiem nebūs nozīmes vai tev tie atkritumi tajā konteinerā ir vai nav, tu maksāsi par katru "izvešanas" reizi, pat ja konteiners būs pustukšs.

pirms gada, 2019.08.01 03:43

atklāta laupīšana un rekets

Noteikts minimālais izvešanas reižu skaits,oho!Tātad ņem kur gribi tos atkritumus,bet mašīna atbrauks pat pēc tukšā konteinera un tu duraks tikai maksāsi par tukšu gaisu savā konteinerā.

pirms gada, 2019.08.01 07:49

Sintija

Apžēliņ, cik jums iekšās ir žults! Dīvānu eksperti! Noskaidrojiet visu un tad blieziet pa tastatūru. Konteinera izvešanu var gan atteikt, gan pieteikt uz citu datumu.

pirms gada, 2019.08.01 11:08

Sintijai

Nav žults, vienkārši nesaprašana par tik apsurdu līgumu. Ja agrāk zvanīju kad pilns, tad tagad zvanīšu gan kad pilns, gan tad, kad atteikšos. Un interesē uz kuru telefonu varu zvanīt par to balsi, kura pieņem zvanus- nevar saprast, vai cilvēks prot runāt, un vai ir sapratis ko saku. Aicinu ar pārējos- būsim aktīvi, zvanīsim viņiem tad kad mums vajag, nevis pēc viņu plāna. Sekosim līdzi saviem jaunajiem rēķiniem. Ja uzskata, ka agrāk viņi esot pārstrādājušies - tad tagad dabūs pārstrādāties.

pirms gada, 2019.08.01 14:29

par kinīti

Tā arī nesapratu kas tas tāds bija - izglītojošs vai iebiedējošs materiāls. Ja izglītojošs, tad būtu labi ja bez sarkanajiem krustiņiem (sliktajiem piemēriem) būtu tik pat zaļo ķeksīšu (pareizo piemēru). Ja iebiedējošs, tad nenobijos.

pirms gada, 2019.07.31 20:05

Anna

un kāds bija labums?nav ne sejas,ne mašīnas numura.

pirms gada, 2019.07.31 21:05

Annai

Vispār jau pastāv datu aizsardzības regulas. Gan jau, ka šie redz gan sejas, gan numurus. Ir dzirdēts, ka sodi arī salikti.

pirms gada, 2019.07.31 22:38

Cūkmens

Lai tik maksā sodus! Nav ko cūkot! Būtu ideāli,ja vēl nopublicētu visu nofilmēto cūkotāju uzvārdus-tā,lai zinātu šos”varońus”.

pirms gada, 2019.08.02 08:11

sintijai grūta galva

Vai tiešām nerubij,ka mainot datumu,tāpat būs jāmaksā par noteikto minimālo izvešanas reižu skaitu.

pirms gada, 2019.08.01 12:37

Vietējās ziņas