Pašvaldības policijai pirks mikroautobusu vai speciālu automašīnu 3

Speciālu mikroautobusu vai speciālu vieglo automašīnu ar 5+2 sēdvietām ir paredzēts pirkt Gulbenes novada pašvaldības policijai. Iespējamā cena – no 25 līdz 37 tūkstošiem eiro kopā ar pievienotās vērtības nodokli. Vajadzīgo summu paredzēts aizņemties no Valsts kases. Šādu ieceri paredzēts konceptuāli atbalstīt 27.februāra novada domes sēdē.

Jau vēstīts, ka šogad paredzēts izveidot pašvaldības policiju. Tās vadītāja pakļautībā būs pieci darbinieki. Šīs iestādes vadītāja kandidatūra pagaidām vēl nav publiskota. Šobrīd novadā ir tikai viens sabiedriskās kārtības sargs, kura darbības nodrošināšanai budžetā ieplānoti 22 639 eiro, bet, tiklīdz tiks nodibināta pašvaldības policija, šis budžets papildināsies vēl ar 85 375 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

godīgais

Vai ir tik krimināla vide, ka jāveido vēl viens birokrātu veidojums? Viens kārtībsargs pilnībā tiek galā pie tāda iedzīvotāju skaita, kāds ir Gulbenē! Nav jau Rīga! Stepanovam tikai pumpēt naudu no Valsts budžeta, piesegt perverso Caunīti, kuram arī ir mašīna iedota seksa izklaidēm. Rullējam padomju stilā pa stepanoviski!

pirms 7 gadiem, 2014.03.01 10:50

G.

gulbene ir tik daudz atstoju tur vaig Swat lai visu nomierinatu.

pirms 7 gadiem, 2014.04.15 13:54

Mana pieredze nupat nesen-neviens policists brīvdienā uz pagastu NEBRAUC.Var nosist,rīkli pārgriezt,izvarot-policijai poverī.Zvanu uz dežūrdaļu,atbilde-nu ziniet,brīvdiena un neviens nebrauks.Zvanu iecirkņa mentam,tas vispār neuzskata par vajadzību atbildēt.Par ko algas saņem???Paskatīsimies,kā izbrauks uz pagastiem naktī divos,trijos.Paskatīsimies...Vēl jau arī nav zināms cik ātri būs spējīgi atbraukt.Mana personīgā pieredze-tur,kur VAJAG policijas palīdzību,tur tās nav,un izskatās,ka nekad nebūs.Kāpēc pūlēties,ja algu tāpat maksā,nu un ,ka kādam pa galvu sadod,vai kādai bikiņ nepareizi virsū uzkāpj.

pirms 6 gadiem, 2014.04.25 13:25

Vietējās ziņas