Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldības stipendijas saņem 12 skolēni 2

12 skolēni, kuriem ir gan labas sekmes, gan priekšzīmīga uzvedība, saņēma pirmās pašvaldības stipendijas - 100 eiro pēc nodokļu nomaksas, beidzot šī mācību gada otro semestri. Par to informē novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

Seši no stipendiju saņēmējiem ir Gulbenes novada valsts ģimnāzijas audzēkņi un pa diviem - Gulbenes 2.vidusskolas, Gulbenes vidusskolas un Lizuma vidusskolas.

Pašvaldība šogad izdeva noteikumus, kas nosaka kārtību, kā tiek piešķirtas un izmaksātas stipendijas Gulbenes novada skolu 10. - 12.klašu izglītojamajiem, ar nākamo mācību gadu būs iespējams stipendiju saņemt gan pēc 1., gan pēc 2.semestra. Pieteikumus stipendijai Gulbenes novada domē iesniedz izglītības iestādes direktors gan pirmā semestra beigās, gan otrā semestra beigās. Lai saņemtu stipendiju, skolēnam ir jāatbilst visiem nosacījumiem - vidējais vērtējums mācību priekšmetos semestrī ir 8 balles un augstāk; semestra vērtējums visos mācību priekšmetos ir 7 balles un augstāk; nav neattaisnoti kavējis mācību stundas; nav pārkāpis izglītības iestādes iekšējās kārtības noteikumus; nav sodīts par Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 42.1 panta ceturtajā daļā, 167., 167.2, 171.1, 172., 172.1, 172.2 pantā minēto administratīvo pārkāpumu; ir iesaistījies ārpusstundu aktivitātēs; bez pamatota iemesla nav atteicies pārstāvēt izglītības iestādi mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos, zinātniski pētniecisko darbu lasījumos, sacensībās.

Noteikumi apstiprināti 2016.gada 31.marta Gulbenes novada domes sēdē.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

:)

Milzīgs prieks par šiem bērniem un viņu ģimenēm!

pirms 4 gadiem, 2016.06.14 20:55

Mamma

Varbūt varēja arī nosaukt uzvārdos šos bērnus.

pirms 4 gadiem, 2016.06.15 13:23

Vietējās ziņas