Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldību speciālisti paaugstinās prasmes ES fondu līdzekļu apguvē 5

Vakar Alūksnes pašvaldībā tikās trīs novadu - Alūksnes, Apes un Gulbenes - vadība un speciālisti, lai parakstītu līgumu par projektu, kura laikā pašvaldību speciālisti paaugstinās prasmes Eiropas Savienības (ES) fondu līdzekļu apguvē. Par to informē Nacionālo ziņu aģentūra LETA.

Gulbenes novada domes projektu speciālisti stāsta, ka apmācībās plānots nostiprināt un pilnveidot esošās zināšanas par projekta dzīves ciklu, sākot no izstrādes sākšanas līdz īstenoto projektu sasniegto rezultātu izvērtēšanai, kā arī papildināt zināšanas par komunikāciju ar sabiedrību un partneriem.  

Projekts "ES fondu apguvē iesaistīto speciālistu kvalifikācijas paaugstināšana" tiek realizēts no šā gada 1.septembra līdz 2012.gada 31.maijam.

 

LETA informē, ka projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 12 841 lats. Šā gada 29.jūlijā noslēgta vienošanās ar Sabiedrības integrācijas fondu par šā Eiropas Sociālā fonda projekta īstenošanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Vai ir zināms, kuri pašvaldību speciālisti Gulbenes novadā apgūs šīs prasmes?

pirms 8 gadiem, 2011.10.18 21:35

asais1

Gulbene gul sava nezinaa un neizdariibaa,tikai apkart visi domaa un straadaa.

pirms 8 gadiem, 2011.10.18 19:54

hei

atraduši ar ko aīūksni smieklis nāk tie tak visu pakāš klaunu bars, labāk paskatieties kā madona cep augšā eiropas līdzekļus :)no alūksnes pilnīgi nav ko pamācīties

pirms 8 gadiem, 2011.10.18 19:39

Ronalds

Taču labi, labi, ka neuzrakstīja "pašvaldību projektu pakāšanā"

pirms 8 gadiem, 2011.10.18 19:34

:)

Projekts par projektu izstrādi:) Tas ir jauki, ka katru uz rezultātu vērstu darbību apgūsim veikt pēc projektu metodoloģijas. Viss tā smuki aprakstīts, tabulēts un strukturēts. Naudas ailēs noformēts. Tikai tāds sīkums - kādu tas atstās jēgu nākotnē? Nākotnē, kura varēs pastāvēt tikai un vienīgi uz ar stipru gribu, noturīgām prasmēm, modernām zināšanām apveltītiem šodienas bērniem. Uz cilvēkiem, kuri vēlas radīt bērnus šajā zemē un šai zemei. Bēdīgi, bet bezgalīgajos Excel tabulu palagos bieži tas pazūd kopā ar attiecināmajām izmaksām:)

pirms 8 gadiem, 2011.10.18 18:54

Vietējās ziņas