Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pateicas ikvienam ziedotājam

Turpinās ziedojumu vākšana Gulbenes luterāņu baznīcas torņa atjaunošanai. Arī šogad kapusvētku laikā tika vākti ziedojumi. Kopējā savākta summa kapusvētku laikā - 730,81 eiro. Par to informē luterāņu draudzes vecākā Evija Samsone.

Draudze pateicas ikvienam ziedotājam. Kopumā līdz 1.augustam saziedoto līdzekļu uzkrājums ir 22 387,07 eiro. Informācija par saziedotajiem līdzekļiem ir pieejama draudzes un torņa atjaunošanas fonda kopīgajā mājas lapā “www.gulbenesdraudze.lv”. “Informācija tiek atjaunota katru mēnesi, un mājaslapā ir arī detalizēta atskaite par izlietotajiem līdzekļiem projekta izstrādei. Mums visiem kopā ir jābūt ļoti pacietīgiem, jo tā atjaunošanai ir nepieciešami aptuveni 400 000 eiro un šobrīd notiek tikai līdzekļu vākšana,” norāda E.Samsone un aicina atcerēties tos cilvēkus, kuri pēc kara spēja atjaunot baznīcu no drupām un tajos skarbajos laikos nenobijās no grūtībām.

“Savu pilsētu mēs veidojam un uzturam paši. Nebūsim vienaldzīgi un iesaistīsimies aktīvi šajā projektā. Dzīvosim tā, lai nav ne jākaunas, ne jānožēlo. Piedosim tiem, kas apbēdinājuši, uzsmaidīsim tiem, kuri izturējušies augstprātīgi. Pateiksim labu vārdu tiem, kuri mūs aizmirsuši, atvērsim durvis tiem, kuri mūsu priekšā tās aizvēruši. Dzīvosim mīlot! Darīsim visu pēc labākās sirdsapziņas. Teiksim patiesību mīlestībā! Dzīvosim šodien un pateiksimies Dievam par katru mums doto dienu,” aicina luterāņu draudzes vecākā.

Draudze saka paldies visiem, kas ziedo, palīdz un atsaucas viņu aicinājumiem, kā arī pateicas visiem, kas piedalās baznīcas apkārtnes sakopšanā un uzturēšanā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas