Pateicas mājražotājiem un amatniekiem par atsaucību Zaļajos tirdziņos

Pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” nesen kopā pulcēja novada mājražotājus un amatniekus, lai pateiktos par viņu aktivitāti, atsaucību un dalību Zaļajos tirdziņos 2014.gadā.

Aģentūras direktore Iveta Kovtuņeno uzsvēra, ka visam novadam ir ļoti svarīga šī sadarbība, mājražošanas un amatniecības uzplaukums. “Tikai kopīgiem spēkiem mēs varam veicināt mājražošanas un amatniecības, kā arī mūsu prioritātes - tūrisma attīstību,” teica I.Kovtuņenko.


Projektu vadītāja Līga Langrate aicināja amatniekus un mājražotājus vairāk sadarboties, neapstāties pie sasniegtā, turpināt ģenerēt jaunas idejas un kopā ar pašvaldību īstenot jaunus projektus. Uz pasākumu dalībnieki bija aicināti atnest un ziedot savus izstrādājumus - siltas zeķes, kuras tiks nodotas Gulbenes novada vientuļajiem un trūcīgajiem sirmgalvjiem.


Aģentūra pateicās visiem par atbalstu, izdomu, atsaucību un aicināja nākt ar priekšlikumiem, vērsties pēc palīdzības, būt aktīviem un atvērtiem sadarbībai arī turpmāk. Klātesošos priecēja arī Gulbenes mūzikas skolas sagatavotais muzikālais sveiciens.


Rīt, 20.decembrī, dzelzceļa stacijā ikviens tiek aicināts uz pēdējo šīgada Zaļo tirdziņu, lai piedāvātu un arī iegādātos īpaši Ziemassvētkiem sarūpēto.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas