Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pateicas par brīvprātīgo darbu 7

Gulbenes novada domes organizēts pateicības pasākums, kas notiek ne pirmo gadu, arī šoreiz pulcēja novada brīvprātīgā darba veicējus un nevalstiskās organizācijas, kas devušas savu ieguldījumu novada sabiedriskās dzīves organizēšanā. Pasākums vakar notika Vecgulbenes muižā.

Par brīvprātīgo darbu sertifikātus saņēma Evita Gusāre, Madara Karole, Ričards Vendeliņš, Patrīcija Stāmere, Markuss Endelis, Elīna Bērziņa, Anete Andrupe, Arta Marija Aumeistere, Amanda Kaspare, Alise Smirnova, Dita Medne, Katrīna Pipcāne, Vija Kokareviča, Anita Mača, Jānis Reiznieks, Astrīda Saveļjeva, Dzintra Taurmane, Līga Lāce un Vigo Slavinskis.

Gulbenes novada domes pateicības rakstus saņēma Gulbenes novada invalīdu biedrība, Druvienas pagasta attīstības biedrība “Pērļu zvejnieki”, Gulbenes novada pensionāru biedrībai “Atspulgs 5”, biedrība “Radošā apvienība “Piektā māja””. 

Paldies vārdi netika aizmirsti arī brīvprātīgajiem jauniešiem no Itālijas, Francijas, Austrijas, Portugāles un Spānijas, kuri šeit ieradušies Eiropas Brīvprātīgā darba projektu ietvaros, kas tiek realizēti Erasmus+ programmas ietvaros.

Par muzikālo noskaņojumu parūpējās mūziķis Goran Gora, bet par iedvesmas stāstiem – organizācijas „Ghetto Games” pārstāvis Anatolijs Semeņaks un fonda „Viegli” pārstāve Ināra Kehre.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Taka

Šķēls brīvprātīgi pieteicās rozes pasniegt........to ierakstiet viņa labo darbu sarakstā !

pirms 2 gadiem, 2017.10.14 20:51

jurs

kas Jums šķēls pakaļā iestrēga. Neveiksminieki!

pirms 2 gadiem, 2017.10.15 21:04

Baksis

Viņš visiem ir tur, kur tu norādi

pirms 2 gadiem, 2017.10.15 21:18

jurs

Ātrie visu laiku veic brīvprātīgo darbu!Atziņas,tas ietipst viņu darba pienākumos,par minimālo samaksu.

pirms 2 gadiem, 2017.10.15 21:15

jurs

Vai ta Baksis ir tik informēts,ka zin,kas kur ir.

pirms 2 gadiem, 2017.10.15 21:44

Jijo d2 puta

Nez tās chozhas domē iedomājas, ja pateiks kādu neveiklu frāzi, viņas būs otrpus ielai. Pusdienas gan jau ka verēs ēst vienā ēdnīcā- vienīgi tikai Zupu. Skat pa logu, kā strādā šujmašīna.

pirms 2 gadiem, 2017.10.15 23:22

Vietējās ziņas