Patvaļīgi tērē elektrību 5

Kāda kundze pilsētā patvaļīgi tērējusi elektrību un par to sodīta ar 100 latus lielu soda naudu.

Gulbenes novada domes administratīvā komisija oktobra sākumā izskatīja administratīvo pārkāpumu lietu par elektroenerģijas patvaļīgu patērēšanu.

 

Administratīvās komisijas priekšsēdētājs Dainis Švika stāsta, ka šī konkrētā situācija esot diezgan sarežģīta. Gadījums ir līdzīgs citiem, kādi jau sēdē izskatīti iepriekš, jo administratīvajā komisijā palaikam nonāk šāda veida gadījumi, kad iedzīvotāji patvaļīgi tērē, piemēram, gāzi vai elektrību.

 

D.Švika norāda, ka šajā konkrētajā gadījumā ir veiktas dažādas darbības ar skaitītāju, lai tas neuzskaita visu patērēto elektrību.

 

"Tā ir apzināta iejaukšanās uzskaites sistēmā," viņš uzsver.


D.Švika stāsta, ka Latvijā esot vairāki gadījumi, kad tiekot izstrādāta shēma, lai panāktu to, ka skaitītājs neuzskaita visu elektrību vai gāzi. Šajā konkrētajā gadījumā sieviete administratīvās komisijas sēdē skaidrojusi, ka neko nezinot un nekas tāds ar skaitītāju neesot darīts, un viņa arī nevarot paskaidrot, kā tas noticis.

 

"Bet skaitītājam ir veikta ekspertīze laboratorijā, un tā pierāda, ka šādas darbības tomēr ir veiktas," saka D.Švika.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

vai

Tad jau arī visi daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji, kam skaitītāji ir ārpus dzīvokļa, var veikt tādas darbības un palikt nesodīti? Nekā, mīļie, tā vis nesanāks.

pirms 8 gadiem, 2012.10.15 14:43

smieklīgi

ja pārsūdzētu visus šās pašvaldības murgainos administratīvos aktus, pašvaldība bankrotētu

pirms 8 gadiem, 2012.10.13 14:58

Komentārs

Sauksim lietas īstajos vārdos-zaga elektrību...bet...tiešām,ja skaitītajs nav uzstādīts dzīvoklī-ej nu pierādi,ka konkrētā persona ķimerējās el.skapī.Un atkal vaina cenā,ja nebūtu neprātīgi dārga elektrība,tādas lietas nenotiktu.

pirms 8 gadiem, 2012.10.12 19:17

urbis

Vai nu Švika ir dumjš vai par tādu izliekas! Ja skaitītājs ir ārpus mājas vai dzīvokļa, tad nu mīļie nekā!Ja sieviete pārsūdzēs lēmumu tiesā, viņa to vinnēs. Jāpierāda, ka tā bija viņa, kas ķimerējās pa skaitītāju, citādi čiks.

pirms 8 gadiem, 2012.10.12 15:45

Vietējās ziņas