Patvaļīgi uzlikt ceļa zīmes nedrīkst 4

Daudzdzīvokļu māju īpašnieki ir sašutuši, jo bieži vien pie mājās savus auto novieto citi cilvēki un tiem, kuri dzīvo šajā mājā, vietas savam auto nepaliek. Iedzīvotāji laikrakstam jautā par ceļa zīmju izlikšanu vai dzeltenās svītras novilkšanu pie daudzdzīvokļu mājām, lai ierobežotu svešu automašīnu īpašniekiem tur novietot savus auto.

"Dzirkstele" sazinājās ar Gulbenes pilsētas domes izpilddirektoru Gvido Stucku, kurš skaidro, ka izlikt ceļa zīmi pie daudzdzīvokļu mājas, kura aizliegtu citiem tur novietot savu auto, nedrīkst, jo tā ir koplietošanas teritorija.

 

"Šaubos, vai vienmēr arī visiem daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem būs iespēja novietot savu auto pie mājas. Bet, ja mājas iedzīvotāji vēlas šajā situācijā kaut ko sakārtot, piemēram, paplašināt vietu, kur novietot automašīnas, tad viņi var vienoties un izstrādāt attiecīgu detaļplānojumu, saskaņot to ar pilsētas domi. Mēs varētu viņiem palīdzēt ar finansējumu šo darbu veikšanā. Uz savu galvu daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem kaut ko ierobežot nevajadzētu, jo tas nebūtu likumīgi," saka G.Stucka.


Mājas īpašnieki domā, ka novilks dzeltenu svītru un paši liks mašīnas, bet citiem neļaus. G.Stucka norāda, ka šādi rīkoties māju iedzīvotājiem nedrīkst.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

piekritu

vajag tiesam piekopt veseligaku dzivesveidu!

pirms 12 gadiem, 2008.10.22 14:36

Staigājat vairāk ar kājiņām, tad nebūs problēmu :))

pirms 12 gadiem, 2008.10.22 10:26

Minchuks

daudz probleeemas atrisinaatos un daudz vietas uzrastos, ja ieviestu parkoshanos nevis paraleeli, bet perpendikulaari brauktuvei vai "skujinjveidaa" (iesliipi)! arii iebraukt/izbraukt buutu vieglaak..
Par laimi veel nesoda, kad es eleganti esmu iebraucis zaaliitee, jo citur vietas nav!

pirms 12 gadiem, 2008.10.21 11:49

Laikam jau runājam par Rīgas un ābeļu ielas mājām,ja? Bet tā ir,ka NAV kur savu autiņu nolikt,riņķo ap kvartālu,nevari pat bērnus pie mājas izlaist!~ Noriebies! Stulbais Siluets un frizētavas! Lai taisa saviem klientiem stāvlaukumus,lai paši rūpējas par to ērtībām!

pirms 12 gadiem, 2008.10.21 09:41

Vietējās ziņas