Pēc Lieldienām varēs sportot

Sporta laukums pie Gulbenes sporta centra jau kādu laiku ir slēgts. Uzraksti pie vārtiņiem vēsta par šādas rīcības iemeslu. Nav iespējams arī spēlēt strītbolu sporta centra pagalmā. Kāpēc tā?

"Tikko ir nokusis sniegs. Klājums zem stadiona ir slapjš, tur viss ir uzrūdzis. Katru pavasari šādā situācijā vismaz nedēļu sporta laukums ir jāslēdz, lai nebojātu skrejceļu. Kad izkaltīs, tad varēs skriet. Tas būs uzreiz pēc Lieldienām, kad skolēniem atsāksies mācības skolā," "Dzirkstelei" saka Gulbenes sporta centra direktors Ziedonis Lazdiņš.

 

Viņš piebilst, ka futbola laukumā sportošana būs liegta ilgāku laiku - līdz maijam. 9.maijā te ir paredzētas futbola sacensības. Līdz tam laikam klājums ir saudzējams un atjaunināmo, lai nostiprinātos zāliens.

"Pašlaik sporta laukuma teritoriju tīrām, sakārtojam. Tur nodarbināti vairāki cilvēki. Arī strītbola grozs pie sporta centra ir noņemts, lai to salabotu un nokrāsotu. Ir arī jāsaudzē zāliens pie sporta centra," saka Z.Lazdiņš.

 

Toties gan skriešanai, gan volejbola un basketbola spēlei ir pieejams skrejceļš un laukumi pilsētas lielajā stadionā. "Kad cilvēki mums jautā, kur var sportot, iesakām lielo stadionu," saka Z.Lazdiņš.

 

Prakse liecinot, ka Gulbenē interese par aktīvu sportošanu palielinās. Vakaros stadions ir pilns ar cilvēkiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas