Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Peldvietas izveidi Gulbenē neplāno 6

"Kādi ir pašvaldības plāni saistībā ar Dzirnavu dīķi Gulbenē, vai tur domāts ierīkot peldvietu?" deputāte Ilze Mezīte 16.janvārī taujāja tautsaimniecības komitejas sēdē. Pilsētas pārvaldes vadītājs Andis Caunītis atzina, ka turpmāko trīs gadu plānos šādas ieceres realizācija nav paredzēta.

Kamēr nav pilnībā atrisināts, ka kanalizācijas ūdeņi no tuvējām mājām neiet novadīti Dzirnavu dīķī, tikmēr nav iespējams ierīkot sanitārajām normām atbilstošu peldvietu, skaidroja A.Caunītis.

 

Viņš uzsvēra, ka pagaidām Gulbenē vēl ir daudz tādu vietu, kur privātmājas nav iespējams pieslēgt ne ūdensvadam, ne kanalizācijai. Esot arī daudz tādu gadījumu, kad šādas iespējas ir, bet privātmāju īpašnieki nevēlas iesaistīties kopējā sistēmā.

 

"Tas ir jautājums, kas Gulbenē vēl jārisina," saka A.Caunītis.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Lāsma Gulbe

Oooooo!!!!!Es dzirdu par baeinu tomēr ir interese!!!BASEINU,BASEINU,bet par sabiedrisko peldvietu nav ko cepties,kā braucām visus gadus uz Stamerienu tā varam brauk līdz šim,izdomā tik visādu nereālus pekstiņus ka pievākt sev naudu.Nevajag Gulbenē tādu peldvietu kā Dzirnavu dīķi,kādreiz tautā to vietu sauca par SMIRDUPĪTI,vai atceraties kā pie slimnīcas ūdens no caurtekas smird.Kurš tur gribētu peldēt?

pirms 6 gadiem, 2013.01.24 09:13

Gribu redzēt kurš gan dotos tur peldēties.. drīzāk vestu suņus peldināt un mazgāt un vēl tā būtu jauna vieta kur jauniešiem dzert ...Baseinu kā balvos jā vot tas gan būtu super..

pirms 6 gadiem, 2013.01.23 13:57

Es pilnībā piekrītu, mūsu māja arī labprāt pieslēgtos, bet izmaksas.....

pirms 6 gadiem, 2013.01.22 18:15

Vārdu sakot, izviest tādus no pilsētas pašvaldības! Lai lasās prom, kur ir nākuši.

pirms 6 gadiem, 2013.01.22 18:06

XXL

Ja izmaksas,lai pieslēgtos nebūtu n-tajos simtos,tad visi jau sen būtu salēgušies,lielākā daļa privātmaju tomēr vēl nabaga pensionāriem pieder vai viņu bērniem kuri nebūt nav pašvaldību darbinieki,banku direktori vai deputati......

pirms 6 gadiem, 2013.01.22 17:27

Vietējās ziņas