Pensionāru apvienības vietā būs biedrība 1

Gulbenes pilsētas pensionāru apvienība 26.septembrī pulksten 10.00 kultūras centrā aicina visus pensionārus uz sanāksmi, kurā paredzēts dibināt biedrību.

“Mūsu valsts simtgades gads mudinājis vairāk domāt un īstenot savas idejas, lai rastu ceļus pārmaiņām. Arī vecāka gadagājuma cilvēki ir gatavi mainīties, tāpēc šī sanāksme būs īpaša. Līdzšinējā pensionāru apvienība atskatīsies un vērtēs paveikto 24 darba gados, gan risinot vecākās paaudzes problēmas un sociālos jautājumus, gan dodot savu ieguldījumu kultūrā un sadzīvē. Apvienības dalībnieki ir nolēmuši, ka ir jādibina Gulbenes pilsētas pensionāru biedrība, tāpēc sanāksmē varēs iepazīties ar iestrādēm tās veidošanā. Katrs, kurš vēlas, var kļūt par biedrības biedru,” stāsta Gulbenes pilsētas pensionāru apvienības vadītāja Mirdza Kušķe.

Viņa skaidro, ka biedrībai kā juridiskai personai ir lielākas iespējas iekļauties projektos un saņemt finansiālu atbalstu. Atšķirībā no apvienības biedrībai ir statūti, kas nosaka tās darbības principus, tiesības un pienākumus tās biedriem. M.Kušķe atzīst, ka pilsētas vecākie pensionāri, kas aktīvi darbojušies apvienībā, ir mazliet noguruši. Tas nozīmē, ka biedrībā vajadzētu aktīvi iesaistīties gados jaunākiem pensionāriem.

Sanāksmes dalībnieki varēs parakstīties par pensionāru prasībām valdībai neaplikt pensijas ar iedzīvotāju ienākuma nodokli vismaz minimālās algas apmērā. Parakstu vākšanas akciju rīko Latvijas Pensionāru federācija, lai prasības iesniegtu jaunievēlētajai Saeimai.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

vēl 1 pederācija

Maz jau Gulbenē to pensionāru biedrību, nodibiniet vēl kādas trīs biedrības, lai katram pensionāram sanāk pa biedrībai!

pirms 3 gadiem, 2018.09.23 16:03

Vietējās ziņas