Piedalās filmā par brīnumiem 4

Daukstu pagasta iedzīvotājs Andrašs Fazekašs ir tautā pazīstams vīnogu šķirņu radītājs. Ne visi zina, ka viņš ir arī dziednieks. Tieši šo savu prasmju dēļ viņš bija aicināts piedalīties režisora Ivara Zviedra veidotajā filmā "Pasakas par brīnumiem". Andrašs būs redzams 6.filmas sērijā. Pavisam filmai izveidotas 12 sērijas un drīzumā "Pasakas par brīnumiem" varēs redzēt TV3.

Andrašs "Dzirkstelei" stāsta, ka filmas tapšanas gaitā filmējies Daugavpilī, Rīgā un mājās, Daukstu pagastā, sniedzis interviju, dziedājis un cienājis filmēšanas grupu ar paša gatavotu zupu, kas vārīta uz dzīvās uguns.

 

Andraša brīnumu stāsta sižets filmā ir par to, kā, atsaucoties drauga lūgumam, ar ārstniecības augu palīdzību jaunai sievietei izārstējis imunitātes trūkumu. Pacientei no rīta bija uzturā jālieto drogu pulveris, bet vakarā jādzer emulsija, kas pagatavota no ārstniecības augiem. Andrašs ne tikai pats gatavoja šīs pārtikas piedevas, bet arī iemācīja jaunajai sievietei, kā pareizi elpot, domāt, kā ar vingrinājumu palīdzību atjaunot bioenerģijas plūsmu ķermenī un attīrīt čakras.

 

Viņš uzskata, ka atveseļošanās pamatā ir nervu sistēmas līdzsvarošana, garīga un fiziska atjaunošanās, iekšēja miera meklējumi.

 

"Man gribējās palīdzēt ne tikai tāpēc, ka žēl bija drauga un viņa meitenes. Biju ieinteresēts izmēģināt spēkus kā cilvēks, kas tic Mātes Dabas visvarenajam spēkam. Patiešām ir izdevies meitenei palīdzēt atveseļoties. To saku nevis es, bet tradicionālās medicīnas pārstāvji - ārsti. To pierāda laboratorisko analīžu rezultāti," stāsta Andrašs.

 

Filmā piedalās arī jaunā sieviete, kurai Andrašs palīdzējis. Viņa stāsta par savu brīnumaino atveseļošanos. Pats dziednieks apzinās, ka daudzi nespēj noticēt šim stāsta. Taču tas Andrašu nemulsina. Viņš taču meitenei atveseļoties ir palīdzējis pilnīgi par baltu velti.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

....

Ir cilvēki kuri māk izmantot procentuāli vairāk savu prātu un atrast saikni ar dabu.Prieks :)

pirms 8 gadiem, 2012.07.18 22:54

Daiga

Redz, cik vienkārši. Apbrīnojami daudz dziednieku Latvijā saradies.

pirms 9 gadiem, 2012.01.19 06:19

Vietējās ziņas