Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedalās konkursā par zaļu saimniekošanu

Komanda "Žuks" no Gulbenes novada valsts ģimnāzijas piedalījās skolēnu konkursā "Aizej tur, nezin kur, atnes to, nezin ko!".

Konkursam, kuru rīko "Getliņi EKO", pieteicās 26 komandas no dažādām Latvijas pilsētām. Projektus iesniedza 14 komandas. Finālā savus darbus prezentēja 8 komandas.


Aģentūras "Jazz Communications" pārstāve Baiba Ābelniece stāsta, ka skolēni savos projektos pētīja dažādus uzņēmumus - cik radoši un efektīvi tie saimnieko, cik viņu darbība ir videi nekaitīga, noslēgumā bija nepieciešams norādīt, kā uzņēmumiem darboties radošāk, efektīvāk, zaļāk. Komanda "Žuks" izvēlējās izpētīt SIA "Rubate", jo tas, kā komanda uzskata, ir lielākais, produktīvākais, ilgtspējīgākais un inovatīvākais uzņēmums Gulbenes novadā. Komanda analizēja un izpētīja SIA "Rubate" darbību, akceptējot radošu un efektīvu saimniekošanas veidu.


Balvās katrs dalībnieks no uzvarētāju komandas saņēma velosipēdus no veikala "TREK", savukārt balvu skolai - velosipēdu novietnes uzstādīšanu pie skolas - pirmās vietas ieguvēji (komanda no Rīgas) atdāvināja citiem finālistiem un savai simpātijai - komandai "Žuks" no Gulbenes.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas