Piedalās pirmajā Tūrisma informācijas tirgū 1

Pagājušās nedēļas nogalē Bauskā notika pirmais Tūrisma informācijas tirgus. Tajā piedalījās arī pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”.

Mūsu novada tūrisma piedāvājumu prezentēja tautā iemīļotās bānīša bufetnieces, SIA “Gulbenes-Alūksnes bānītis” un aģentūras pārstāves.


“Gulbenes novada tūrisma piedāvājuma prezentācija noritēja ļoti labi. Kā jaunums tieši Bauskas novada skolu skolēniem tika piedāvāti aģentūras jaunizveidotie ekskursiju komplekti pa Gulbenes novadu. Skolām bija liela interese par šiem komplektiem, un trīs klases jau pieteicās braukt ciemos,” stāsta aģentūras direktore Iveta Kovtuņenko.


“Izrādās, ka Zemgales puses cilvēki tomēr samērā maz zina par Gulbene novadu, tādēļ mēs iepazīstinājām ar bānīti, apskates objektiem, muzejiem, visiem astoņiem izstrādātajiem tūrisma maršrutiem pa pagastiem. Prieks, ka, otrdien esot Stāmerienā un filmējot filmu, ar ko nākamgad piedalīties starptautisko tūrisma filmu konkursā un prezentēt Gulbenes novadu, jau satikām cilvēkus no Bauskas, kuri nolēmuši, izbaudot vēl itin patīkamos laika apstākļus, apceļot mūsu novadu. Tas nozīmē, ka attālums nav šķērslis. Esam nolēmušas, ka nākamgad daudz vairāk brauksim uz dažādu pilsētu svētkiem un stāstīsim cilvēkiem par mūsu novadu. Protams, informācija ir jāpiedāvā arī lielos starptautiskos tirgos un izstādēs, bet ir jābūt arī tiešajai saiknei no cilvēka uz cilvēku.”


To, ka Gulbenes novads tika prezentēts visaktīvāk, atzinusi arī Zemgales televīzija. Visi interesenti varēja vērot sižetu par Tūrisma informācijas tirgu Bauskā un Gulbenes novada prezentāciju LTV1 dienas ziņu raidījumā. Bauskas novads stafeti otrā Tūrisma informācijas tirgus rīkošanai nodeva Gulbenei. Tas nozīmē, ka 2015.gada 19.septembrī Tūrisma informācijas tirgus norisināsies Gulbenē.


Visas tūrisma aktualitātes novadā var uzzināt mājas lapā “www.visitgulbene.lv”.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

tūriste

Ļoti oriģināls stends. Ieteikums- izstrādāt Gulbenes novada skolām ekskursiju un maršrutu piedāvājumus skolēmiem ar norādītām cenām.
Paldies, tas ļoti noderētu skolu darbā.

pirms 7 gadiem, 2014.09.19 12:26

Vietējās ziņas