Piedalās produktu konkursā 2

Rancēnieši cīnīsies par biezpiena deserta titulu
Akciju sabiedrība "Rankas piens" 14.starptautiskajā pārtikas izstādē "Rīga Food 2009" Ķīpsalā kopā ar vēl sešiem piena pārstrādes uzņēmumiem piedalīsies konkursā par labākā biezpiena deserta titulu. Konkursam kopumā pieteikti 19 biezpiena desertu paraugi.

Konkursos piedalās reti

 

"Šajā izstādē piedalāmies bieži, bet konkursos - retāk. Šoreiz biezpiena desertu konkursā piedalīsimies ar diviem produktiem - "Gardo biezpienu" un biezpiena torti "Aija". "Gardais biezpiens", atšķirībā no pārējiem biezpiena desertiem ar rozīnēm, vairāk atgādina mājās gatavota biezpiena struktūru. Masa ir krēmīga, bet tajā jūtami biezpiena graudiņi. Līdzīgiem produktiem, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, masa ir gluda, bet par biezpiena klātbūtni liecina ja nu vienīgi tā garša," stāsta akciju sabiedrības "Rankas piens"padomes priekšsēdētāja Laila Dūte - Spalviņa. Pirms vairākiem gadiem līdzīgā izstādē rancēnieši startējuši ar sieriem.

 

Biezpiena desertu "Gardais biezpiens" un biezpiena torti "Aija" Rankas piensaimnieki ražo katru dienu atbilstoši patērētāju pieprasījumam. To piegādā lielākajiem tirdzniecības uzņēmumiem visā Latvijā. Gulbenē, veikalā "Rankas sieri" Dzirkstele noskaidroja, ka biezpiena desertam esot savi klienti, kuri šo gardo produktu iegādājoties regulāri, tomēr pircēji lielākoties pērkot krējumu, biezpienu, pienu un sieru.

 

Izstādē, kas notiks no 9. līdz 12.septembrim, atsevišķā stendā būs iespējams iepazīties ar absolūti visu Rankā ražoto produkciju. Rankas piensaimniekiem šobrīd ir liela interese par to, kā šī izstāde noritēs, jo tortes "Aija" mūžs uzņēmumā ir garš, bet "Gardais biezpiens" vēl ir samērā jauns produkts.

 

"Pircēji tos ir iecienījuši, tāpēc interesanti būs uzzināt žūrijas viedokli," saka valdes priekšsēdētāja.

Pieprasa dažādus sierus

 

Gada sākumā akciju sabiedrības "Rankas piens" noliktavās realizāciju gaidīja 35 tonnas "Valmieras siera", bet šobrīd piensaimnieki nākotnē raugās optimistiski, jo cilvēki izvēlas vietējos ražojumus.

 

"Mūsu produkcija ir labi pieprasīta, īpaši sieri, lai gan Latvijas tirgū lielā daudzumā pieejams importētais siers, kas salīdzinoši ir ievērojami lētāks. Tomēr tas netraucē mums konkurēt ar vācu, krievu un poļu produkciju," stāsta L.Dūte - Spalviņa.

 

Nesen lielveikalā "Maxima" bijusi akcija, kurā Rankas piensaimniekiem izdevies realizē 12 tonnas "Krievijas siera".

 

"Mūsu produkciju lielākā daudzumā izvēlas arī dažādas izglītības iestādes. Rankā ražotā produkcija drīzumā tiks arī eksportēta," piebilst L.Dūte - Spalviņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ņam,ņam

Kad jau sanak noperku, Rankas piensaimnieka veikala Gulbene so gardo desertu,loti garsigs, lai veicas tirdznieciba un razosana!!!

pirms 11 gadiem, 2009.09.07 14:07

Vietējās ziņas