Piedalās teātra festivālā Polijā

Gulbenes novada invalīdu biedrības aktīvistu grupa ir atgriezusies no starptautiskā teātru festivāla, kas notika Polijas pilsētā Goldapā. Festivāls notika jau desmito gadu.

"Uz Poliju devāmies 11., bet mājās atgriezāmies 15.oktobrī. Festivālā piedalījāmies ar 13 minūšu skeču "Soliņš", ko mums palīdzēja iestudēt režisore Astrīda Vilciņa. Izrādes laiks festivālā katram kolektīvam bija stingri limitēts. Skečā atainojām to cilvēku dzīvi, kuri šodien dzīvo uz ielas," stāsta Gulbenes novada invalīdu biedrības valdes locekle Biruta Kozlovska.  

Šoreiz gulbeniešiem neizdevies iegūt godalgotu vietu, jo snieguma vērtēšanas kritēriji bijuši ļoti strikti, bet visi mājās atgriezušies ar jaukām dāvanām.

 

"Festivālā galvenokārt piedalījās cilvēki ar garīgiem traucējumiem, tāpēc mēs no viņiem atšķīrāmies," stāsta B.Kozlovska.

 

Lai piedalītos festivālā, uz Poliju šoreiz devās Jānis Mednieks, kurš skečā bija galvenās lomas atveidotājs, Anita Silajāne, Sarmīte Papule, Ruta Jakobsone, Vija Kokareviča, Ida Vanuška, Atāls Vajevskis, Ansis Kļaviņš, Velta Brenčeva, Irēna Jakovļeva un B.Kozlovska. Lai būtu iespējams aizbraukt uz Poliju un piedalīties festivālā, invalīdu biedrība saņēmusi lielu atbalstu no Gulbenes novada domes. Ļoti atsaucīgs un saprotošs bijis autobusa šoferis Ilmārs Čude.

 

Gulbeniešiem bijusi iespēja iepazīt arī Polijas galvaspilsētu Varšavu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas