Piedalies diskusijā par Dzirnavu dīķa Gulbenē attīstību 7

Ja vēlaties noskaidrot, kādas ir Dzirnavu dīķa Gulbenē attīstības iespējas, ir iespēja piedalīties jau pirmajās sarunās ar pētniekiem un pašvaldības pārstāvjiem 11.septembrī pulksten 9.00 uz  Krustalīces tilta pie Vidus/Saules ielas.
Par to informē “www.gulbene.lv”. 10. un 11.septembrī pēc Gulbenes novada pašvaldības iniciatīvas vides pētnieku grupa ieradīsies pilsētā, lai veiktu Dzirnavu dīķa izpēti. Tiks ņemti ūdens paraugi laboratorisko analīžu veikšanai, kā arī taps ūdenstilpē mītošo dzīvnieku un ūdensaugu resursu izvērtējums. Izpētes rezultātā pētnieki sniegs Dzirnavu dīķa situācijas novērtējumu un ierosinājumus ūdenstilpes ekoloģiskās kvalitātes uzlabošanai un dīķa apsaimniekošanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Acs

Ļoti labi!!! Un tieši laikā, jo sakrīt ar ES fondu stratēģiju. Lai izdodas īstenot vislabākajā veidā šo gulbeniešu sengaidīto cerību, ka kāds to nopietni ņems vērā!

pirms gada, 2019.09.10 12:45

!!!

Tur puspilsētas toletes tik iepludinātas, nekas prātīgs nesanāks.

pirms gada, 2019.09.10 17:05

Acs

Iespējams variants- izbūvēt apvedceļu tualetes ūdeņu novadīšanai. Es ir paziņojusi, ka ir gatava finansēt tieši šo problēmu novēršanu. Gulbenei šobrīd atvērtā iespēja ir jāizmanto, ko, cik var noprast, pašvaldība tieši gatavojas darīt? Ja šo problēmu nenovērsīs tagad, citas iespējas šajā gadsimtā var nebūt.

pirms gada, 2019.09.10 17:42

!!!

Protams, nebūtu slikti ja pilsētā būtu vieta kur atpūsties pie ūdens.

pirms gada, 2019.09.11 08:37

Gulbenietis

Tas Dzirnavu dīķis ir mārks, no kura piesārņojumu tik lēti neizņemt. Vai apkārtējo māju iedzīvotāji jau ir informēti kurā vietā būs peldēšanās balagāns, vai arī kur pilsētas vadība samocīs tur arī būs? Pagaidām nav redzama vīzija par Dzirnavu dīķa kopējo galamērķi. Ko tie zinātnieki izstrādās. Kāds ir pienesums no viņu secinājumiem un ieteikumiem. Ludzu darba plānu!

pirms gada, 2019.09.12 13:02

Strīpains gulbiss

Cienījamā Dome un citi speciālisti! Lūdzu sagādājiet pāris sūdainu koku un trieciet ratā to avantūristu, kuru mēs redzējām 11. septembrī! Aizbērt Dambi- nu kā viņam mute veras?! Purvu par Eiropas naudu taisīs pilsētā? Krokodīlus audzēs?

pirms gada, 2019.09.13 00:57

Vietējās ziņas