Piedalies pārvērtībās! 1

Laikraksts "Dzirkstele" kopā ar salonu "Tiina Lux" atkal turpina pārvērtības, bet šoreiz mazliet citādākas. Ļauties piedzīvojumam, sevis lutināšanai un sakopšanai atkal tiek aicinātas ne tikai sievietes, bet arī vīrieši.

Brīnišķīgu skaistumkopšanas dienu par brīvu piedzīvos tie, kas uz laikraksta redakciju atsūtīs pa pastu (O.Kalpaka iela 27a, Gulbene LV 4401) vai e - pastu "inita.savicka@dzirkstele.lv", vai iemetīs "dzirksteles" pastkastē pieteikumu: savu foto un vēstuli ar skaidrojumu, kāpēc tieši jums nepieciešamas pārvērtības.


Pārvērtību dalībnieki varēs ļauties piedzīvojumam un pat izaicinājumam - izbaudīt modernu, mūsdienīgu, neikdienišķāku un pat avangardisku pieeju sava tēla veidošanā. Iespējams, esat dzirdējuši no apkārtējiem, ka vajag mainīt kaut ko savā izskatā, bet saprotat, ka pašiem tas nav pa spēkam, vai dziļi sirdī ir slēpts sapnis par to, ko tieši vēlaties mainīt savā izskatā.

 

"Varbūt kādas sievietes sapnis ir gari mati un viņa pūlas tos ataudzēt. Mēs varam padomāt arī par matu pieaudzēšanu," saka meistare un salona īpašniece Gunita Zemniece.

 

Pieteikumā minētie iemesli, kāpēc jūs vēlaties piedalīties pārvērtībās, būs kā kritērijs tam, pēc kura "Tiina Lux" meistares kopā ar redakcijas darbiniekiem izvēlēsies pārvērtību dalībnieku. Tāpat kā iepriekš būs arī meikaps un manikīrs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas