Piedalīsies Novadu dienā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Gulbenes novads 28.augustā tiks pārstāvēts Novadu dienā, kas norisināsies Latvijas Nacionālās bibliotēkas atklāšanas nedēļas ietvaros. Uz Rīgu dosies Gulbenes novada bibliotēkas, pašvaldības aģentūras „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” pārstāvji, Gulbenes kultūras centra bērnu popgrupas „Pipari” un „Ledenes”, informē Gulbenes novada pašvaldības mājaslapa.

Sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica stāsta, ka novadnieku cienasta galdā tiks likti Gulbenes novadā saražotie labumi - SIA „MŪ siers”, z/s „Kalnapakalnieši” un A/S "Rankas piens" dažādu veidu sieri, stāmerienieša Viļa Kļaviņa speķmaizītes un z/s „Ķelmēni” maize, SIA"Gardums" gardumiņi; z/s „Vecpāpani” ābolu čipsi.

„Katram Latvijas reģionam ir piešķirts savs bibliotēkas stāvs. Vidzemei tas ir otrais. Viens no ievērojamākajiem pasākumiem būs fotoizstādes „Latvijas mazā Gaismas pils" atklāšana, kurā iekļauti arī Gulbenes novada bibliotēkas, kā vienas no modernākajām bibliotēkām fotoattēli. 30.oktobrī visi Gulbenes novada bibliotekāri - gan no skolām , gan no pagastiem - dosies ekskursijā uz Latvijas Nacionālo bibliotēku,” informē Gulbenes novada bibliotēkas direktore Antra Sprudzāne.

Gaismas pils atklāšanas pasākumi notiek no 25. līdz 29.augustam. Vairāk informācijas www.lnb.lv.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas