Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedalīsies pasākumos Rīgā

Šīs nedēļas nogalē - no 24. līdz 26.maijam - Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā Rīgā notiks Latvijas aizraujošākais notikums bērniem un vecākiem - izstāde „Bērnu pasaule un Kas te? Es te! 2013".

Pašvaldības aģentūras "Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs" tūrisma speciāliste Laura Lulle stāsta, ka uz izstādi pēc organizatoru lūguma ir īpaši uzaicināts SIA „Gulbenes-Alūksnes bānītis", kas gan mazos, gan lielos apmeklētājus piesaistīs ar atraktīvo bānīša vagona maketu un īstiem vilciena skaņas un gaismas signāliem. Bānīša vagona iekšpusē ikviens varēs izbaudīt vilciena atmosfēru, sēžot senajos bānīša solos, bet par aktivitātēm un atrakcijām gadās Kāzu muzejs, kas svētdien kopā ar Pepiju ikvienu aicinās piedalīties dažādās radošajās darbnīcās.


Kamēr mazākie interesenti apmeklēs jautro un krāšņo izstādi bērniem, otrā Rīgas pusē, Mežaparkā, 25.maijā notiks vēl viens vērienīgs pasākums - „Latviešu godu saimnieču saiets". Šajā saietā satiksies saimnieces no četriem Latvijas reģioniem, lai dalītos ar tradīcijām un zināšanām, kas saistītas ar dažādiem katram novadam raksturīgiem godiem jeb svētkiem. Gulbenes novadu Vidzemes sētā pārstāvēs Gulbenes novada mājražotāji, amatnieki un arī Kāzu muzejs. Apmeklētāji varēs apskatīt kāzu lietu ekspozīciju, piedalīties pūra lādes atvēršanā, kā arī iegādāties amatnieku darbus un degustēt mājražotāju lauku gardumus. Mežaparkā ikviens varēs iegādāties arī jauno krāsojamo grāmatiņu bērniem „Gulbīša Zinīša ceļojums".


Abos šajos pasākumos apmeklētāji varēs arī saņemt aktuālāko informāciju par Gulbenes novada tūrisma iespējām un īpašajiem vasaras sezonas piedāvājumiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas