Piedalīsies simulācijas spēlē

Biznesa "on - line" simulāciju spēlei "Titan" atsaukušās 69 komandas, tostarp arī komanda no Gulbenes. Par to informē biedrības "Junior Achievement - Latvija" mārketinga vadītājs Jānis Grandāns.

J.Grandāns "Dzirkstelei" stāsta, ka Gulbenes vidusskolas komanda pašlaik ir vislielākā, jo tajā ir deviņi dalībnieki (skolotāja Dina Tiltiņa). Spēle norisināsies "on - line" vietnē - http://titan.ja.org.

 

Starptautiskās sacensības notiks vairākos posmos līdz 7. maijam, kad tiks paziņoti Eiropas uzvarētāji. "Titan" simulācija ļauj ikvienam iejusties vadītāja lomā - mēs esam 2035. gadā un katram skolēnam ir savs uzņēmums, kuru iespējams attīstīt pēc paša vēlmes, tirgojot "Holo-Generator" (nākotnes personalizētais portatīvais dators).

 

Sacenšoties intensīvajā "on - line" tirgū skolēniem jāpielieto savas zināšanas un iemaņas, lai pierādītu, ka viņu uzņēmums ir labākais un spēj izkonkurēt jebkuru citu un iegūt peļņu. Kopumā Eiropā spēlei pieteikušās 850 komandas. Konkursu izsludina Biznesa izglītības biedrība "Junior Achievement - Latvija" un Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāte.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas