Piedalīsies “Vienotības” kongresā 7

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā šodien, 6.decembrī, notiks partijas “Vienotība” ikgadējais kongress, kurā notiks partijas vadības pārvēlēšana. No Gulbenes uz šo forumu pošas astoņi cilvēki, “Dzirksteli” informē šīs partijas vietējās nodaļas vadītājs, Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls.


Pavisam novadā esot apmēram 20 šīs partijas biedru, bet par atbalstītājiem viņš uzskata visus tos vēlētājus, kuru balsojuma rezultātā Gulbenes novada domē iekļuva četri “Vienotības” deputāti. Uz kongresu pošas arī novada domes deputāti, kuri pārstāv “Vienotību”, - Intars Liepiņš, Ivars Kupčs un Andis Caunītis.


“Mūsu vidū nekāda antagonisma nav,” saka A.Šķēls, atbildot uz jautājumu, vai šķeltniecības gars, kāds jūtams partijas virsotnē atbalsojas arī Gulbenē. “Es ikdienā esmu darbos un man nav laika skatīties televizoru un iedziļināties intrigās. Redzēs, kas notiks kongresā,” “Dzirkstelei” saka I.Liepiņš.


I.Kupčs “Dzirkstelei” pauž, ka ir aizdomājies par iespējamo līdera maiņu partijā “Vienotība”, jo “paaudžu maiņa politikā ir normāls process” un “ir pietiekami daudz jaunu politiķu, kuri varētu stāties Solvitas Āboltiņas vietā”. “Nav jau viņa vienīgā. Ir jau vēl citi, ja vien tikai vēlas darīt,” uzskata I.Kupčs. Viņš vēlētos, kaut “Vienotības” valdē tiktu ievēlēts arī kāds Vidzemes reģiona pārstāvis, kas pārstāvētu lauku iedzīvotāju intereses.


“Dažādo viedokļu apmaiņa, kas notiek starp partijas biedriem, daudziem ir kā saldais krējums. Es uzskatu, ka tas ir normāli, ka visi cilvēki nedomā vienādi. Ir arī dažādas interpretācijas tam, ko kāds pasaka un kā citi to saprot un pieņem. Svarīgi tikai beigās nonākt pie konstruktīva risinājuma,” “Dzirkstelei” par kašķi “Vienotībā” elitē saka A.Caunītis.


Viņaprāt, diskusija ir “normāls demokrātijas process”, kuram ir jāiet cauri. “Laiki mainās, ir jāmainās līdzi! Jāsaprot, ka partija visu laiku veidojas, apvienojoties politiskajiem spēkiem,” klāsta viņš un piebilst, ka sabiedrības atmiņā vienīgā masu partija ir bijusi Komunistiskā partija. Diezin vai kādreiz Latvijā radīsies kāds tikpat liels un tikpat vienādi domājošu cilvēku politiskais spēks.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Jopcik

Šoks, vai tas perversņiks cauņāks arī uz Rīgu brauks? Viņš tikai prot braukāt pa vecenām pa visu pasauli. Kongresā viņam tur nav ko darīt! Pozors ne tikai vienotībai bet visai Gulbenei un novadam!
Viņam tak nemaz kauna nav, bezkaunīgs un naglijs kā suns!

pirms 6 gadiem, 2014.12.07 00:26

1. klase

Ko nozīmē perversņiks, naglijs un Pozors?! Gulbenes čangaļiem joprojām problēmas ar latviešu valodu.
Šodiendienas gatavās! :)

pirms 6 gadiem, 2014.12.07 14:19

gulbenietis

Gulbeniešiem ir problēmas ar tādiem kā cauņāki, kuri izblamē pa visu pasauli Gulbeni kā sex lielpilsētu. Darba laikā nevis strādāt, bet meklēt sekxu internetā. Kur vēl tā ir? Nekur! Tilai Gulbenē!~

pirms 6 gadiem, 2014.12.07 18:55

pirmai klasei

Tā domā caunītis par saviem iedzīvotājiem, ka esam čangaļi. tad nezin kas viņš tāds ir par sugu te Gulbenē? kauns mums par tevi, caunīti! par arlielo burtu principā nerakstu, jo necienu!

pirms 6 gadiem, 2014.12.07 19:07

Šnabis

Poļaks tak ir nodzēries,kas tas par deputātu,smiekli nāk

pirms 6 gadiem, 2014.12.07 08:20

Gulbene

Man arī kauns par Caunīti,nu nevajadzētu tādam domē strādāt,un kā nav neērti staigāt pa Gulbenes ielām.Tik ļoti apk**ājies.

pirms 6 gadiem, 2014.12.08 07:50

Piekrītu

Pilnībā piekrītu! Kā tā var? Nav ne kauna, ne goda, ne labas dienas!
Vienotību dillēs un Stepanovu ar, ka nevar ar tādu fruktu tikt galā!

pirms 6 gadiem, 2014.12.08 22:28

Vietējās ziņas