Piedāvā elektroniskus rēķinus

SIA “Gulbenes nami” un SIA “Alba” saviem klientiem turpmāk piedāvā rēķinus saņemt elektroniskā formātā. Rēķinu saņemšana papīra formātā savā pastkastē tagad būs pakalpojums par papildu samaksu.

SIA “Gulbenes nami” par šo jaunumu informē savus klientus paziņojumā, kas publicēts uz kārtējā rēķina lapas. SIA “Alba” tāda paša satura informāciju ir publiskojusi savā mājaslapā.

SIA “Alba” sola jau ar 1.maiju rēķinus papīra formātā līdz katrai pastkastei piegādāt par atsevišķu samaksu. Klientam tas katrreiz maksās 80 centus kopā ar PVN. SIA “Gulbenes nami” rēķinus papīra formātā klientiem par 70 centiem kopā ar PVN sāks piegādāt ar 1.jūniju.

Tiem klientiem, kuri izvēlēsies taupīt savu naudu un gribēs turpmāk saņemt elektroniskus rēķinus, ar iesniegumu jāvēršas katrā minētajā uzņēmumā. Detalizētu informāciju par to var izlasīt abu uzņēmumu mājaslapās. Tas saistīts ar jauno Eiropas Padomes regulu par fizisko personu datu aizsardzību, kas stāsies spēkā 25.maijā. 

Arī SIA “Vidzemes enerģija” plāno pāriet uz rēķinu piedāvāšanu klientiem elektroniskā formātā, taču tas notiks, sākot jauno apkures sezonu. “Dzirksteli” par to informē uzņēmuma valdes loceklis Artūrs Gulbis.

Daudzi Gulbenes novada iedzīvotāji jau ir pieraduši saņemt elektroniskus rēķinus no SIA “Pilsētvides serviss”, akciju sabiedrības “Latvenergo”, SIA “Lattelecom” un mobilo sakaru operatoriem. Daudzi arī jau līdz šim rēķinus paši kārto elektroniskajā vidē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas