Piedāvā iespēju pieteikties praksei Itālijā

Biedrība „Jauniešu klubs „Dēms"" aicina jauniešus vecumā no 21 līdz 27 gadiem pieteikties divām prakses vietām Itālijā jau šajā vasarā.

Gulbenes novada domes Informācijas nodaļas jaunatnes lietu speciāliste Liene Dembovska informē, ka "Leonardo da Vinci" programmas projekta „Inovācijas lokālā tūrisma piedāvājuma attīstīšanai un popularizēšanai" prakses laiks ir no šī gada 14. jūnija līdz 24.jūlijam, prakses vieta - Venēcijas piepilsēta Itālijā. Projekts apmaksā ceļa izdevumus, vietējo transportu, dzīvošanu, apdrošināšanu, kā arī valodas kursus pirms aizbraukšanas.


Prioritāte būs tiem pretendentiem, kuri ieguvuši vidējo profesionālo vai augstāko izglītību tūrisma, sabiedrisko attiecību, reklāmas vai dizaina jomā, ir beiguši studijas, bet nav uzsākuši darba gaitas, jo trūkst darba pieredzes un prakses vai arī ir beidzis studijas, strādājis, bet darbu zaudējis, kā arī pretendents pārstāv lauku teritoriju un saista savu nākotni ar darbu laukos.


Interesentiem pieteikumi dalībai jāsūta „Dēma" valdes priekšsēdētājai Anitai Birzniecei pa e- pastu "anita@gulbene.lv" līdz 8.aprīlim ar norādi „Leonardo da Vinci".


Pieteikumā iekļaujamā dokumentācija un informācija: motivācijas vēstule un CV, valodu zināšanas, sagatavota neliela prezentācija par tēmām „Tūrisma tendences Latvijā" vai „Vides un eko tūrisms", sabiedriskās aktivitātes, intereses, dalība citos projektos, kas risinājušies gan Latvijā, gan starptautiskā līmenī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas